Jak se stát členem?

Balance Club Brumlovka má ve své nabídce několik typů členství. Vyberte si to členství, které vám vyhovuje nejvíce.

Pečujte s námi o své zdraví již od 2 300 Kč.

Pro bližší informace můžete využít níže umístěný formulář nebo nás kontaktovat na telefonním čísle

+420 234 749 811

Přejete si být kontaktován(a):
Preferovaný čas:

Tímto současně souhlasím se zpracováním osobních údajů za mně známých podmínek uvedených zde.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto dobrovolně poskytuji společnosti Balance Club Brumlovka, a.s., IČ: 274 45 810, se sídlem Praha 4 - Michle, Želetavská 1525/1, PSČ 140 00, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou B 10687, své osobní údaje, a to výše uvedenou e-mailovou adresu, za účelem zasílání obchodních sdělení touto společností. Společnost Balance Club Brumlovka bude ve vztahu k takto sděleným osobním údajům figurovat jako správce osobních údajů.

Jsem si vědom/-a, že společnost Balance Club Brumlovka bude zpracovávat mé osobní údaje (jméno, příjemní, telefon a e-mailovou adresu) do doby, než souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení odvolám. Obchodní sdělení se mohou týkat nejen služeb a produktů Balance Club Brumlovka.

Bude-li obchodní sdělení obsahovat odkaz na webové stránky Balance Club Brumlovka, jsem si vědom/-a a souhlasím, že při prohlížení této webové stránky může v některých případech docházet ke zpracování mé IP adresy. Webová stránka Balance Club Brumlovka používá cookies a další technologie sledování.

Dále uvádím, že jsem si vědom/-a, že souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoli odvolat. Odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů je možné učinit zasláním požadavku na e-mailovou adresu gdpr@balanceclub.cz. Takovéto odvolání bude mít za následek, že mnou poskytnuté osobní údaje již nebudou nadále zpracovány správcem pro účely zasílání obchodních sdělení. Jsem si vědom/-a, že mám také právo po Balance Club Brumlovka kdykoliv požadovat informaci, jaké osobní údaje o mě zpracovává, vyžádat si přístup k mým osobním údajům a tyto aktualizovat nebo opravit a v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na Balance Club Brumlovka nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Více o zásadách zpracování osobních údajů ve společnosti Balance Club Brumlovka se dozvíte zde. Práva a povinnosti, jež vyplývají ze zpracování osobních údajů, se řídí nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.