Kariéra

OBSLUHA BARU VE FITNESS
Plný nebo částečný úvazek

Do přátelského týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici barman na plný či částečný úvazek. Jedná se o práci na směny, které doplňují předem daný rozvrh směn. Pouze dlouhodobá spolupráce.

Požadujeme

  • Reprezentativní a profesionální vystupování
  • Angličtina na komunikativní úrovni (úroveň B2) nutnou podmínkou – každodenní komunikace
  • MS Office – znalost na uživatelské úrovni
  • SŠ (maturita)
  • Výhodou je praxe na podobné pozici

Popis pozice

  • Zpřístupnění a uzavírání prostor fitness baru
  • Péče o příchozí klienty – vydej a evidence zboží, práce s elektronickým systémem
  • Příprava nápojů
  • Příjem zboží na lokální sklad
  • Dohled na čistotu a pořádek fitness baru
  • Komunikace s klienty – vyřizování požadavků, případně i stížností, poskytování aktuálních informací
  • Příležitostná administrativní práce dle potřeby

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 – Michle)
  • Volné využití nabízených služeb – fitness, bazén (mimo pracovní dobu)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Práce na dohodu o pracovní činnosti (vhodné při studiu)

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete své profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na email vedeni@balanceclub.cz, v předmětu zprávy, prosíme, uveďte „BARMAN – Balance Club“. Děkujeme za pochopení.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s.  dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

RECEPČNÍ
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Do přátelského mladého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici recepční na plný pracovní pracovní poměr na dobu neurčitou (pondělí - pátek).

Požadujeme

  • Praxe na pozici recepční výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (úroveň B2) nutnou podmínkou - pohovor v anglickém jazyce
  • MS Office - znalost na uživatelské úrovni

  • Zpřístupnění a uzavírání prostor fitness centra
  • Péče o příchozí klienty - práce s elektronickým systémem, vydávání prádla, atd.
  • Komunikace s klienty - vyřizování požadavků, případně i stížností, poskytování aktuálních informací
  • Kontrola prostor fitness centra a šaten před začátkem provozní doby
  • Výdej a evidence čistého prádla klientům
  • Práce s pokladnou
  • Dvousměnný provoz pondělí až pátek: ranní 6.30 - 14.45 hodin a následující týden odpolední od 14.45 - 23.00 hodin

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 - Michle)
  • Volné využití nabízených služeb - fitness, bazén (mimo pracovní dobu), slevy na doplňkové služby

V případě, že vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete do 7. 1. svoje profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na vedeni@balanceclub.cz, v předmětu zprávy prosím uveďte "RECEPČNÍ - Balance Club".

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.