Kariéra

PLAVČÍK NA BAZÉNU
Částečný úvazek - dohoda o pracovní činnosti

Koho hledáme

Do příjemného kolektivu a přátelského prostředí hledáme kolegu/kolegyni na pozici plavčík na bazénu.

Náplň práce

Dozor plaveckého bazénu
Průběžná kontrola a obsluha technologií bazénu a SPA
Obsluha bazénového baru

Požadujeme

Reprezentativní a profesionální vystupování, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu
Středoškolské nebo vyšší vzdělání (FTVS nebo podobné zaměření výhodou)
Kvalifikace plavčík nebo mistr plavčí
Nadstandardní klientský přístup a komunikativnost
Angličtina minimálně na úrovní B2, znalost dalších jazyků vítána
Týmový hráč

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí
Práce na částečný pracovní úvazek
Volné využití nabízených služeb – fitness, bazén a relax zónu (mimo pracovní dobu)
Odpovídající ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu

Místo výkonu práce: Vyskočilova 1100/2, Praha 4

Očekávaný termín nástupu: Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na emailovou adresu vedeni@balanceclub.cz, v předmětu zprávy prosím uveďte „CV – Plavčík“. Děkujeme za pochopení.

 Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

TRENÉR VE FITNESS

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru (tělovýchova a sport)

Znalost základů rehabilitačního tréninku

Znalost moderních trendů ve fitness

Nadstandardní klientský přístup a komunikativnost na prvotřídní úrovni

Týmový hráč

Absolvování fitness kurzů výhodou

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 – Michle)

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na emailovou adresu vedeni@balanceclub.cz, v předmětu zprávy prosím uveďte „CV – Trenér“. Děkujeme za pochopení.

 Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.