MASÁŽE

Masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům v historii lidstva. Zlepšuje svalovou a kloubní činnost a velmi pozitivně působí na tělesný i duševní stav člověka. Při masáži dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšuje se prokrvení a tím i látková výměna.

Vhodně zvolená masáž má příznivý účinek na organismus i při zotavování po nemoci či úrazu.

Existuje mnoho masážních technik. Balance Club Brumlovka jich nabízí celou řadu – od čistě relaxačních až po zdravotní a léčebné.


REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU MASÁŽE

Bližší informace o masážích a volných termínech záskáte na recepci klubu + 420 234 749 811.

Maséry a jejich specializace naleznete v LIDÉ.


DRUHY MASÁŽÍ

Balance masáže

 • Klasická masáž
 • Regenerační masáž
 • Sportovní masáž
 • Manuální lymfodrenáž 
 • Terapeutická masáž
 • Dorn Breuss terapie
 • Reflexní terapie
 • Čínská tlaková masáž
 • Shiatsu masáž
 • Těhotenská masáž
 • Masáž lávovými kameny
 • Lomi Lomi Nui - Hawajská
 • Pantha Jama - bylinné sáčky
 • Indická masáž hlavy
 • Čokoládová masáž
 • Medová masáž
 • Vakuterapie - Baňkování
 • Královský rituál - masáž čtyř rukou

Comfort Zone terapie

 • Absolute Pearl
 • Aromasoul Back Special
 • Aromasoul Elements Rituals
 • Aromasoul Volcanic Scrub
 • Body Strategist Body Resource
 • Body Strategist Cellulite Remodeller
 • Body Strategist Mud Therapy
 • Foot Specialist
 • Masážní rituál himalájskou solí
 • Nefertiti
 • Tibetian Therapy
 • Tranquillity Antistress
 • Tranquillity Pro-Sleep

POPIS MASÁŽÍ

Comfort Zone Absolute Pearl
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá

Popis:

Specifické ošetření obličeje pro rozzáření pleti, proti hyperpigmentaci, barevné nejednotnosti a zašedlé pleti. Součástí ošetření je exkluzivní perlová masáž, dynamická a okysličující, která násobí účinek pokročilého systému Absolute pearl a zastavuje předčasné stárnutí pleti.Tajemství Absolute Pearl, bělící řady proti stárnutí, spočívá v kombinaci prášku z perel s odlehčenými aktivními složkami, regeneračnímu vitaminu C a složkou Aktiwhite-TM, která reguluje produkci melaninu a usměrňuje jeho přenos do povrchových vrstev pokožky. Absolute Pearl je řada bez preference pro určitý věk nebo roční období, bojuje proti stárnutí pokožky a vlivům hormonální nerovnováhy. Je bezpečná i během těhotenství.

Délka masáže:

50 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Aromasoul Back Special
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Marek Řehoř, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková

Popis:

Rituál pro záda, šíji a hlavu. Zatím co samozahřívací bahno z bretańských řas příjemně uvolňuje ztuhlá záda, užíváte si revitalizační a osvěžující masáž hlavy nemastným, prokrvujícím vlasovým aroma sérem. Následuje hloubková masáž zad a šíje. Odcházíte bezstarostní a uvolnění. Skvělé proti stresu, přetížení a prevence proti vypadávání vlasů.

Délka masáže:

55 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Aromasoul Elements Rituals
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Marek Řehoř, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková

Popis:

Masáž čtyř kontinentů. Nová unikátní relaxační masáž obsahuje ty nejlepší prvky tradičních technik ze čtyř koutů světa a spojuje tak energii tradičních principů čínské tui-na masáže, středomořské římské techniky, indické prohřívací masáže a relaxační arabské techniky. Sami si zvolíte jednu ze čtyř vonných směsí podle svého duševního rozpoložení. Terapeut přizpůsobí intenzitu a výběr masáže a vytvoří tak nádhernou, neopakovatelnou atmosféru, pokaždé jinou, přesně takovou, kterou potřebujete.

Délka masáže:

50 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Aromasoul Volcanic Scrub
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Marek Řehoř, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková

Popis:

Vulkanický tělový peeling. Intenzivně zjemňující, energizující a omlazující tělový peeling je neuvěřitelně relaxační a přitom efektivní ošetření, vhodné pro ženy i muže během celého ročního období. Italský sopečný kámen je bohatý na minerály, omlazuje a vyhlazuje pokožku bez pocitu podráždění a vysušení. Masážní krém s okysličenou mořskou vodou s bambuckým máslem a jojobovým olejem, obohacený o přírodní omlazující složky revitalizuje pokožku a zanechává jí hedvábnou na dotek.

Délka masáže:

50 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Body Strategist Body Resource Drainage
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná

Popis:

Manuální lymfodrenáž celého těla a zeštíhlující bandáž dolních končetin zabraňuje zadržování vody a efektivně redukuje celulitidu. Bandáže se směsí esenciálních olejů fenyklu, skořice, kofeinu, karnitinu, escinu, citrónu a horkého pomeranče podporují odvodnění tkání, zmenšení objemu a ulevují od unavených a těžkých nohou. Během bandáží relaxujete při příjemné reflexní masáži plosek nohou.

Délka masáže:

90 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Body Strategist Cellulite Remodeller Massage
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Hana Schmidtová, Marek Řehoř, Dan Dolinaj

Popis:

Intenzivní, zeštíhlující a prokrvující ošetření určené na odolné tukové polštáře a pokročilé stupně celulitidy. Anticelulitidní masáž s modelujícím, zahřívacím a odvodňujícím zábalem z mořských řas, kofeinu, karnitinu a escinu, která stimuluje lipolýzu a podporuje mikrocirkulaci tkání. Během zábalu odpočíváte při antistresové masáži hlavy a obličeje.

Délka masáže:

90 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Body Strategist Mud Therapy
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná

Popis:

Intenzivní, drenážní a detoxikační bahenní zábal z mořského sedimentu a mořských řas. Je kombinovaný s manuální lymfodrenáží celého těla. Podporuje remineralizaci organismu a lymfatického odtoku. Ošetření doplňuje omlazující péče obličeje a dekoltu chronoreverser a hydramemory collagen. Výsledkem je tvarovaná a zpevněná silueta, hloubková detoxikace a vyhlazená, sametově hebká pleť.

Délka masáže:

120 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Foot Specialist
Maséři: Petra Kellerová, Katka Kolářová,Lily Nováková, Pavla Skružná, Alena Štrbavá, Marek Řehoř, Daniel Dolinaj

Popis:

Comfort Zone Foot Specialist je šetrné odstranění zrohovatělé pokožky v kombinaci s uvolňující reflexní masáží chodidel. Pedikérské ošetření, při kterém se používají jednorázové bandáže navlhčené v mléčné a glykolové kyselině a obnovující peeling s nimbovým extraktem, omladí pokožku chodidel. Masáž napomáhá odbourávání zablokovaných energetických kanálů, odstraňuje pocit těžkých nohou, reflexně ošetřuje bolest páteře a hlavy. Pozitivně ovlivňuje krevní oběh, podporuje lymfatický systém, urychluje detoxikaci organismu a posiluje imunitu, má preventivní účinky na bolesti svalů a je pomocnou léčbou u funkčních poruch trávení a vylučování.

Délka masáže:

55 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Masážní rituál himalájskou solí
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Daniel Dolinaj, Mário Moravský, Lilija Nováková, Pavla Skružná, Marek Řehoř, Kateřina Kolářová, Hana Schmidtová

Popis:

Jedinečný rituál pro detoxikaci a revitalizaci těla i mysli, využívající starodávnou sílu přírodní himalájské soli. Ošetření doplněné masáží přírodními produkty, solným scrubem a zábalem zajistí efektivní detoxikaci, stimulaci metabolismu, odstranění bolesti svalů a kloubů a zlepšení krevního oběhu. Doporučujeme také jako počáteční ošetření při zeštíhlující kúře. Vhodné i pro těhotné.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Nefertiti
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Pavla Skružná

Popis:

Exkluzivní omlazující rituál. Ošetření obličeje a masáž těla nefritovými kameny. Tato hluboce uvolňující masáž nefritovými kameny v unikátní kombinaci s tradičními přírodními rituály a koncentrovanými přípravky přináší intenzivní, hloubkový efekt, který vaši pleť doslova rozzáří. Ošetření pro hloubkovou relaxaci zahrnuje aroma rituál proti stresu, okysličující očistu, vyživující masáž obličeje, dekoltu a rukou, aplikaci intenzivní omlazující masky, závěrečné ošetření pleti a šálek bylinného čaje na závěr. Nefritové kameny dokáží tlumit napětí, zabraňují agresivitě, tiší také smutek a žal, pomáhají nositeli nevzdát se a vybízí k velkorysosti, skromnosti, odvaze a spravedlnosti.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Tibetiant therapy
Maséři: Petra Kellerová, Mário Moravanský, Alena Štrbavá

Popis:

Tibetská masáž zvukem zpívajících misek. Zastavte čas a pozvěte své já na cestu hluboké regenerace těla i duše. Tato speciální ajurvédská masáž využívá energii zvuku tibetských zpívajících mís, které jsou tradičně využívány k duchovním rituálům buddhistických mnichů. Silně energizující masáž využívá sílu čistých, přírodních bylinných esencí, čistého bambuckého másla, prohřívacích zábalů, lávových kamenů a zvuk posvátných zpívajících misek. Ty jsou ručně tepané ze slitiny sedmi kovů. Zvuk rozezněné zpívající mísy přiložené na tělo, které se skládá ze 70% z vody, je touto vodou přenášen, čímž buňky rozechvívá. Vibrace tibetských mís jsou dostatečně klidné na to, aby ztišily nervový systém a zároveň dostatečně silné, aby pronikly hluboko do těla tam, kam by se terapeut rukou a prsty nikdy nedostal.

Délka masáže:

120 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Tranquillity Antistress
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná

Popis:

Špičkové aroma ošetření proti stresu pro celé tělo. Nejprve terapeutka uvolní nejsilnější bloky, aby umožnila hluboké dýchání, vaše tělo se začne nádherně uvolňovat a připravovat na následnou masáž. Rozehřátá směs vody a vonného oleje, která se změní na hedvábné mléko, se nanáší na celé tělo pomocí štětce. Jako by vás několik rukou najednou hladilo a prohřívalo a celé vaše tělo se dokonale uvolní. Následuje zábal a uvolňující masáž hlavy nebo obličeje, dle vašeho výběru. Teprve poté bere terapeutka sametově hebký krém bohatý na éterické oleje a hydratační složky a začíná hloubkovou relaxační masáž. Okolí páteře, záda, ramena a šíje se neuvěřitelně uvolní. Paže, nohy, klouby se zbavují napětí, ztuhlosti a bolesti.

Délka masáže:

90, 120 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Tranquillity Pro-Sleep
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Hana Schmidtová

Popis:

Jedinečná a inovativní masáž, působící na 3 různé smysly, dosáhne efektu hloubkové relaxace, podpory kvalitního spánku, redukce stresu a nápravu jetlag. Spojení účinku unikátní směsi esenciálních olejů a hudby tranquillity, kombinaci ajurvédské a indonéské masážní techniky Sea Malay, spolu s jemnými štětci dokáže přirozeným způsobem dovést mysl a tělo do stavu klidu, pohody a štěstí. Vhodné pro všechny, kteří se cítí ve stresu a nejsou schopni relaxovat a mají problémy se spánkem. Efekt kompletního klidu a obnovy energie. Hydratuje a zanechává hedvábnou pokožku.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Čínská tlaková masáž
Maséři: Mário Moravanský, Hana Schmidtová

Popis:

Pramení z poznatků tradiční čínské medicíny aktivací akupresurních bodů a energetických drah na celém těle. Výrazná stimulace těchto bodů umožňuje tělu zareagovat a uvolnit potřebné partie v napětí.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Čokoládová masáž
Maséři: Petra Kellerová

Popis:

Luxusní masáž mezi zkrášlujícími procedurami. Působí na všechny smysly těla, voní jako čokoláda a podporuje dobrou náladu. Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti (hlava, záda), zahřívá a pomáhá udržovat tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení. Čokoláda pomáhá i při snižování váhy a formování postavy. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí. Doporučujeme kombinovat s peeelingem s mořskou solí.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Dornova terapie
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Daniel Dolinaj

Popis:

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních pozic. Dorn Breuss terapie pomáhá při bolesti zad, kyčlí, kolen, ramen, loktů, zápěstí, skolióze, ischiatických bolestech,bolesti hlavy a migrénách či při mravenčení. Kombinuje se s terapeutickou masáží.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Indická masáž hlavy
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Lilija Nováková, Hana Schmidtová

Popis:

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Mimořádná masáž celé hlavy, vlasů a šíje, která ulevuje od napětí a stresu a dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Tato terapie pomáhá ulevit od bolestí hlavy, pomáhá při nespavosti, hučení v uších ale hlavně zklidňuje duši a odplavuje stres. Indická masáž hlavy také vyživuje pokožku a vlasy a zabraňuje vypadávání vlasů.

Délka masáže:

30, 60 minut

Rezervace masáže
Klasická masáž
Maséři: Daniel Dolinaj, Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Mário Moravanský, Marek Řehoř, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Tomáš Mocik, Hana Schidtová

Popis:

Klasická masáž pomáhá k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů. Během masáže dochází k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ztuhlosti a bolesti. Klasickou masáž provádíme celého těla, či zad a šíje. Kromě bolesti a ztuhlosti svalů dalšími indikacemi mohou být bolesti hlavy, migrény, únava, stres, regenerace a relaxace těla.

Délka masáže:

30, 60, 90 minut

Rezervace masáže
Královský rituál - Masáž čtyř rukou
Maséři: Petra Kellerová, Mário Moravanský, Alena Štrbavá

Popis:

Čtyřruční masáž, která vychází z principů Ájurvédských masáží, kde je nazývána abhyanga, kombinuje techniky relaxační, havajské a polynéské masáže. Umí pomoci od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní nejjemnější hmaty pro navození klidu a pohody. Příjemným zpestřením je určitě ošetření obličeje vyhlazující maskou. Nechte se rozmazlovat! Při nové čtyřruční masáži Královský rituál zažijete opravdovou nirvánu. Rezervaci této masáže můžete provést na recepci klubu, nebo telefonicky 234 749 811.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Lomi Lomi Nui
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Daniel Dolinaj

Popis:

Exotická havajská masáž je nazývaná perlou mezi masážemi. Pomalé, dlouhé tahy jedinečnými milujícími rukami, kokosový olej, rytmy Ukulele.. Aloha!

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Manuální lymfodrenáž
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Lilija Nováková, Pavla Skružná, Hana Schmidtová

Popis:

Jemná technika bez oleje s odvodňujícími, detoxikačními a imunizačními účinky. Je prováděna malým tlakem na lymfatický systém kůže a podkoží na celém těle. Manuální lymfodrenáž podporuje vstřebávání tkáňové tekutiny, čímž odstraňuje otoky a odvádí přebytečnou vodu a škodlivé látky z tkání, zrychluje tok lymfy a její filtraci v uzlinách. Hlavní indikací manuální lymfodrenáže jsou otoky, lypolymfedém, detoxikace organismu, zadržování vody. Podpora imunitního systému u zdravých jedinců. Problémy s pokožkou typu lupénka, neurodermitida a chronické neinfekční zánětlivé procesy v těle. Traumatické úrazy spojené s otoky, migrény. 90 minut celková, 30 a 60 minut částečná lymfodrenáž.

Délka masáže:

30, 60, 90 minut

Rezervace masáže
Masáž lávovými kameny
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Marek Řehoř, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Daniel Dolinaj, Tomáš Mocik, Hana Schmidtová

Popis:

Uvolňující prohřívání a masírování energetických drah a ztuhlých svalů. Teplo z vulkanických kamenů proniká do těla až 3 cm hluboko. Lávové kameny akumulují teplo, čímž přispívají k větší účinnosti terapie. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace a též rozproudit energii v těle. Kamenům se připisují magické účinky působící na duši člověka.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Medová masáž
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Lily Nováková, Daniel Dolinaj

Popis:

Stará osvědčená léčitelská detoxikační metoda využívající kompresních masérských hmatů. Medem se tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Medovou masáž doporučujeme při stresu, revmatických a chronických onemocněních, proti stárnutí pleti, nebo při detoxikaci organismu.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Pantha Jama
Maséři: Petra Kellerová

Popis:

Ayurvedská masáž teplými oleji a bylinkovými razítky aktivuje energetické proudění v těle, látkovou výměnu, působí detoxikačně, harmonizačně, relaxačně. Masáž Pantha Jama uvolňuje blokády, tlumí bolesti, dezinfikuje, odvodňuje, zlepšuje trávicí činnost a uklidňuje nervovou činnost. Také prokrvuje a pečuje o pleť.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Reflexní terapie
Maséři: Petra Kellerová, Dan Dolinaj, Lily Nováková, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Hana Schmidtová

Popis:

Tlaková metoda stimulující reflexní body převážně na chodidlech, které jsou ve spojení s tělesnými orgány. Zvýšená citlivost na těchto bodech odhaluje sníženou energii daného orgánu.

Délka masáže:

30, 60 minut

Rezervace masáže
Relaxační masáž
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Marek Řehoř, Alena Štrbavá, Lily Nováková, Pavla Skružná, Daniel Dolinaj, Hana Schmidtová

Popis:

Relaxační masáž je jemná antistresová masáž uvolňující tělo a mysl, odstraňují stres a napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžují celé tělo.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Shiatsu
Maséři: Mário Moravanský, Hana Schmidtová

Popis:

Shiatsu je japonská technika pro zdraví, ovlivňující tělo, mentální i emocionální rovnováhu člověka. Provádí se v pohodlném oblečení na futonu. Pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí terapeut do pohybu energii v akupunkturních drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla. Pracuje se prsty, dlaněmi, lokty, koleny nebo chodidly.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Sportovní masáž
Maséři: Petra Kellerová, Kateřina Kolářová, Marek Řehoř, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Mário Moravanský, Tomáš Mocik, Daniel Dolinaj, Hana Schmidtová

Popis:

Sportovní masáže dokáží účinně pomáhat svalům nejen po fyzickém výkonu, ale i těsně před ním. Intenzivní masáž rychlejších hmatů a vyššího tlaku svaly zahřívá a připravuje tak tělo na sportovní výkon, nebo pomáhá odplavit metabolity ze svalstva a přispívá k rychlejší regeneraci svalstva.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Těhotenská masáž
Maséři: Petra Kellerová, Mário Moravanský, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Hana Schmidtová

Popis:

Těhotenská masáž je vynikající jak pro nastávající maminku, tak pro miminko. Těhotenská masáž zmírňuje nepříjemné pocity, k nimž v těhotenství dochází. Zmírňuje zadržování vody v těle, uvolňuje napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. S rostoucím bříškem je namáhána páteř i okolní svalstvo zejména v bedrech, což má za následek bolesti zad. Doporučujeme od 2. trimestru nerizikového těhotenství.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Terapeutická masáž
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Lily Nováková, Alena Štrbavá, Mário Moravanský, Daniel Dolinaj, Tomáš Mocik, Hana Schmidtová

Popis:

Terapeutická, léčebná, masáž je zaměřena na problémové a bolestivé části těla. Hlubokým uvolněním svalů silnějším tlakem a mírnou bolestí odstraňuje napětí. Terapeutická masáž nalézá příčiny bolestí zad, hlavy a kloubů, protahuje zkrácené svaly a obnovuje a regeneruje tkáně, svaly a organismus celkově.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Vakuterapie - Baňkování
Maséři: Petra Kellerová, Lily Nováková, Alena Štrbavá, Hana Schmidtová

Popis:

Baňkování je čínská metoda, která se používá zejména k léčbě pohybového aparátu, ale i k léčení a prevenci různých onemocnění. Přikládány jsou baňky, které podtlakem nasají kůži a podkoží. Při baňkování dochází k výraznému prokrvení baňkované oblasti a tedy k následnému uvolnění svalů. Baňkování odstraňuje nejen blokády a ztuhlé svaly, ale i detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, ovlivňuje problémy se zažíváním, odstraňuje problémy s močovým měchýřem, přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek, kašli, působí proti otokům a bolestem nohou. Nejlépe v kombinaci s klasickou masáží.

Délka masáže:

30, 60 minut

Rezervace masáže