MASÁŽE

Masáž patří k nejstarším léčebným prostředkům v historii lidstva. Zlepšuje svalovou a kloubní činnost a velmi pozitivně působí na tělesný i duševní stav člověka. Při masáži dochází k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů, zlepšuje se prokrvení a tím i látková výměna.

Vhodně zvolená masáž má příznivý účinek na organismus i při zotavování po nemoci či úrazu.

Existuje mnoho masážních technik. Balance Club Brumlovka jich nabízí celou řadu – od čistě relaxačních až po zdravotní a léčebné.


REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU MASÁŽE

Bližší informace o masážích a volných termínech záskáte na recepci klubu + 420 234 749 811.

Maséry a jejich specializace naleznete v LIDÉ.


DRUHY MASÁŽÍ

Balance masáže

 • Klasická masáž
 • Regenerační masáž
 • Manuální lymfodrenáž 
 • Terapeutická masáž
 • Dorn Breuss terapie
 • Reflexní terapie
 • Shiatsu masáž
 • Těhotenská masáž
 • Masáž lávovými kameny
 • Lomi Lomi Nui - Hawajská
 • Pantha Jama - bylinné sáčky
 • Indická masáž hlavy
 • Čokoládová masáž
 • Medová masáž
 • Vakuterapie - Baňkování
 • Thajská jógová masáž
 • Kraniosakrální biodynamika

Comfort Zone terapie

 • Aromasoul Back Special
 • Aromasoul Elements Rituals
 • Aromasoul Volcanic Scrub
 • Body Strategist Body Resource
 • Body Strategist Cellulite Remodeller
 • Body Strategist Mud Therapy
 • Foot Specialist
 • Masážní rituál himalájskou solí
 • Nefertiti
 • Tibetian Therapy
 • Tranquillity Antistress
 • Tranquillity Pro-Sleep
 • Sublime Skin Hormon Aging

POPIS MASÁŽÍ

Comfort Zone Aromasoul Back Special
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lilija Nováková

Popis:

Rituál pro záda, šíji a hlavu. Zatím co samozahřívací bahno z bretańských řas příjemně uvolňuje ztuhlá záda, užíváte si revitalizační a osvěžující masáž hlavy nemastným, prokrvujícím vlasovým aroma sérem. Následuje hloubková masáž zad a šíje. Odcházíte bezstarostní a uvolnění. Skvělé proti stresu, přetížení a prevence proti vypadávání vlasů.

Délka masáže:

50 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Aromasoul Elements Rituals
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lilija Nováková

Popis:

Masáž čtyř kontinentů. Nová unikátní relaxační masáž obsahuje ty nejlepší prvky tradičních technik ze čtyř koutů světa a spojuje tak energii tradičních principů čínské tui-na masáže, středomořské římské techniky, indické prohřívací masáže a relaxační arabské techniky. Sami si zvolíte jednu ze čtyř vonných směsí podle svého duševního rozpoložení. Terapeut přizpůsobí intenzitu a výběr masáže a vytvoří tak nádhernou, neopakovatelnou atmosféru, pokaždé jinou, přesně takovou, kterou potřebujete.

Délka masáže:

50 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Aromasoul Volcanic Scrub
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lilija Nováková

Popis:

Vulkanický tělový peeling. Intenzivně zjemňující, energizující a omlazující tělový peeling je neuvěřitelně relaxační a přitom efektivní ošetření, vhodné pro ženy i muže během celého ročního období. Italský sopečný kámen je bohatý na minerály, omlazuje a vyhlazuje pokožku bez pocitu podráždění a vysušení. Masážní krém s okysličenou mořskou vodou s bambuckým máslem a jojobovým olejem, obohacený o přírodní omlazující složky revitalizuje pokožku a zanechává jí hedvábnou na dotek.

Délka masáže:

50 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Body Strategist Body Resource Drainage
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Hana Pekárková

Popis:

Manuální lymfodrenáž celého těla a zeštíhlující bandáž dolních končetin zabraňuje zadržování vody a efektivně redukuje celulitidu. Bandáže se směsí esenciálních olejů fenyklu, skořice, kofeinu, karnitinu, escinu, citrónu a horkého pomeranče podporují odvodnění tkání, zmenšení objemu a ulevují od unavených a těžkých nohou. Během bandáží relaxujete při příjemné reflexní masáži plosek nohou.

Délka masáže:

90 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Body Strategist Cellulite Remodeller Massage
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Hana Pekárková, Lilija Nováková

Popis:

Intenzivní, zeštíhlující a prokrvující ošetření určené na odolné tukové polštáře a pokročilé stupně celulitidy. Anticelulitidní masáž s modelujícím, zahřívacím a odvodňujícím zábalem z mořských řas, kofeinu, karnitinu a escinu, která stimuluje lipolýzu a podporuje mikrocirkulaci tkání. Během zábalu odpočíváte při antistresové masáži hlavy a obličeje.

Délka masáže:

90 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Body Strategist Mud Therapy
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Hana Pekárková

Popis:

Intenzivní, drenážní a detoxikační bahenní zábal z mořského sedimentu a mořských řas. Je kombinovaný s manuální lymfodrenáží celého těla. Podporuje remineralizaci organismu a lymfatického odtoku. Ošetření doplňuje omlazující péče obličeje a dekoltu chronoreverser a hydramemory collagen. Výsledkem je tvarovaná a zpevněná silueta, hloubková detoxikace a vyhlazená, sametově hebká pleť.

Délka masáže:

120 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Foot Specialist
Maséři: Petra Kellerová, Lily Nováková, Pavla Skružná, Alena Štrbavá, Hana Pekárková, Filip Strakoš, Maya Mašková

Popis:

Comfort Zone Foot Specialist je šetrné odstranění zrohovatělé pokožky v kombinaci s uvolňující reflexní masáží chodidel. Pedikérské ošetření, při kterém se používají jednorázové bandáže navlhčené v mléčné a glykolové kyselině a obnovující peeling s nimbovým extraktem, omladí pokožku chodidel. Masáž napomáhá odbourávání zablokovaných energetických kanálů, odstraňuje pocit těžkých nohou, reflexně ošetřuje bolest páteře a hlavy. Pozitivně ovlivňuje krevní oběh, podporuje lymfatický systém, urychluje detoxikaci organismu a posiluje imunitu, má preventivní účinky na bolesti svalů a je pomocnou léčbou u funkčních poruch trávení a vylučování.

Délka masáže:

55 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Masážní rituál himalájskou solí
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Daniel Dolinaj, Lilija Nováková, Pavla Skružná

Popis:

Jedinečný rituál pro detoxikaci a revitalizaci těla i mysli, využívající starodávnou sílu přírodní himalájské soli. Ošetření doplněné masáží přírodními produkty, solným scrubem a zábalem zajistí efektivní detoxikaci, stimulaci metabolismu, odstranění bolesti svalů a kloubů a zlepšení krevního oběhu. Doporučujeme také jako počáteční ošetření při zeštíhlující kúře. Vhodné i pro těhotné.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Nefertiti
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná

Popis:

Exkluzivní omlazující rituál. Ošetření obličeje a masáž těla nefritovými kameny. Tato hluboce uvolňující masáž nefritovými kameny v unikátní kombinaci s tradičními přírodními rituály a koncentrovanými přípravky přináší intenzivní, hloubkový efekt, který vaši pleť doslova rozzáří. Ošetření pro hloubkovou relaxaci zahrnuje aroma rituál proti stresu, okysličující očistu, vyživující masáž obličeje, dekoltu a rukou, aplikaci intenzivní omlazující masky, závěrečné ošetření pleti a šálek bylinného čaje na závěr. Nefritové kameny dokáží tlumit napětí, zabraňují agresivitě, tiší také smutek a žal, pomáhají nositeli nevzdát se a vybízí k velkorysosti, skromnosti, odvaze a spravedlnosti.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Tibetiant therapy
Maséři: Petra Kellerová, Mário Moravanský, Alena Štrbavá, Hana Pekárková

Popis:

Tibetská masáž zvukem zpívajících misek. Zastavte čas a pozvěte své já na cestu hluboké regenerace těla i duše. Tato speciální ajurvédská masáž využívá energii zvuku tibetských zpívajících mís, které jsou tradičně využívány k duchovním rituálům buddhistických mnichů. Silně energizující masáž využívá sílu čistých, přírodních bylinných esencí, čistého bambuckého másla, prohřívacích zábalů, lávových kamenů a zvuk posvátných zpívajících misek. Ty jsou ručně tepané ze slitiny sedmi kovů. Zvuk rozezněné zpívající mísy přiložené na tělo, které se skládá ze 70% z vody, je touto vodou přenášen, čímž buňky rozechvívá. Vibrace tibetských mís jsou dostatečně klidné na to, aby ztišily nervový systém a zároveň dostatečně silné, aby pronikly hluboko do těla tam, kam by se terapeut rukou a prsty nikdy nedostal.

Délka masáže:

120 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Tranquillity Antistress
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Filip Strakoš, Hana Pekárková, Lilija Nováková, Maya Mašková

Popis:

Špičkové aroma ošetření proti stresu pro celé tělo. Nejprve terapeutka uvolní nejsilnější bloky, aby umožnila hluboké dýchání, vaše tělo se začne nádherně uvolňovat a připravovat na následnou masáž. Rozehřátá směs vody a vonného oleje, která se změní na hedvábné mléko, se nanáší na celé tělo pomocí štětce. Jako by vás několik rukou najednou hladilo a prohřívalo a celé vaše tělo se dokonale uvolní. Následuje zábal a uvolňující masáž hlavy nebo obličeje, dle vašeho výběru. Teprve poté bere terapeutka sametově hebký krém bohatý na éterické oleje a hydratační složky a začíná hloubkovou relaxační masáž. Okolí páteře, záda, ramena a šíje se neuvěřitelně uvolní. Paže, nohy, klouby se zbavují napětí, ztuhlosti a bolesti.

Délka masáže:

90, 120 minut

Rezervace masáže
Comfort Zone Tranquillity Pro-Sleep
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Lilija Nováková, Maya Mašková

Popis:

Jedinečná a inovativní masáž, působící na 3 různé smysly, dosáhne efektu hloubkové relaxace, podpory kvalitního spánku, redukce stresu a nápravu jetlag. Spojení účinku unikátní směsi esenciálních olejů a hudby tranquillity, kombinaci ajurvédské a indonéské masážní techniky Sea Malay, spolu s jemnými štětci dokáže přirozeným způsobem dovést mysl a tělo do stavu klidu, pohody a štěstí. Vhodné pro všechny, kteří se cítí ve stresu a nejsou schopni relaxovat a mají problémy se spánkem. Efekt kompletního klidu a obnovy energie. Hydratuje a zanechává hedvábnou pokožku.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Čokoládová masáž
Maséři: Petra Kellerová, Hana Pekárková, Lily Nováková, Filip Strakoš

Popis:

Luxusní masáž mezi zkrášlujícími procedurami. Působí na všechny smysly těla, voní jako čokoláda a podporuje dobrou náladu. Čokoláda vyživuje tělesné buňky, uvolňuje svaly, působí proti bolesti (hlava, záda), zahřívá a pomáhá udržovat tělesnou teplotu, rozšiřuje cévy a napomáhá tak lepšímu prokrvení. Čokoláda pomáhá i při snižování váhy a formování postavy. Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí. Doporučujeme kombinovat s peeelingem s mořskou solí.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Dornova terapie
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Hana Pekárková, Maya Mašková

Popis:

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle bezpečně a přesně uváděny zpět do svých původních pozic. Dorn Breuss terapie pomáhá při bolesti zad, kyčlí, kolen, ramen, loktů, zápěstí, skolióze, ischiatických bolestech,bolesti hlavy a migrénách či při mravenčení. Kombinuje se s terapeutickou masáží.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Indická masáž hlavy
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Lilija Nováková, Hana Pekárková

Popis:

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Mimořádná masáž celé hlavy, vlasů a šíje, která ulevuje od napětí a stresu a dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Tato terapie pomáhá ulevit od bolestí hlavy, pomáhá při nespavosti, hučení v uších ale hlavně zklidňuje duši a odplavuje stres. Indická masáž hlavy také vyživuje pokožku a vlasy a zabraňuje vypadávání vlasů.

Délka masáže:

30, 60 minut

Rezervace masáže
Klasická masáž
Maséři: Daniel Dolinaj, Petra Kellerová, Mário Moravanský, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Filip Strakoš, Hana Pekárková, Iva Ježková, Maya Mašková, Ondřej Regál

Popis:

Klasická masáž pomáhá k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů. Během masáže dochází k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ztuhlosti a bolesti. Klasickou masáž provádíme celého těla, či zad a šíje. Kromě bolesti a ztuhlosti svalů dalšími indikacemi mohou být bolesti hlavy, migrény, únava, stres, regenerace a relaxace těla.

Délka masáže:

30, 60, 90, 120 minut

Rezervace masáže
Kraniosakrální biodynamika
Maséři: Maya Mašková, Lilija Nováková

Popis:

Jedná se o metodu, která pomáhá dosáhnout opět požadované rovnováhy, kdy se za pomocí různých jemných úchopů Spa terapeut snaží opět dosáhnout klidového bodu frekvencí těla klienta. Je neinvazivní a velice relaxační technika.

Délka masáže:

50 minut

Rezervace masáže
Lomi Lomi Nui
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Hana Pekárková, Iva Ježková

Popis:

Exotická havajská masáž je nazývaná perlou mezi masážemi. Pomalé, dlouhé tahy jedinečnými milujícími rukami, kokosový olej, rytmy Ukulele.. Aloha!

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Manuální lymfodrenáž
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Lilija Nováková, Pavla Skružná, Hana Pekárková

Popis:

Jemná technika bez oleje s odvodňujícími, detoxikačními a imunizačními účinky. Je prováděna malým tlakem na lymfatický systém kůže a podkoží na celém těle. Manuální lymfodrenáž podporuje vstřebávání tkáňové tekutiny, čímž odstraňuje otoky a odvádí přebytečnou vodu a škodlivé látky z tkání, zrychluje tok lymfy a její filtraci v uzlinách. Hlavní indikací manuální lymfodrenáže jsou otoky, lypolymfedém, detoxikace organismu, zadržování vody. Podpora imunitního systému u zdravých jedinců. Problémy s pokožkou typu lupénka, neurodermitida a chronické neinfekční zánětlivé procesy v těle. Traumatické úrazy spojené s otoky, migrény. 90 minut celková, 30 a 60 minut částečná lymfodrenáž.

Délka masáže:

30, 60, 90 minut

Rezervace masáže
Masáž lávovými kameny
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Daniel Dolinaj, Hana Pekárková

Popis:

Uvolňující prohřívání a masírování energetických drah a ztuhlých svalů. Teplo z vulkanických kamenů proniká do těla až 3 cm hluboko. Lávové kameny akumulují teplo, čímž přispívají k větší účinnosti terapie. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace a též rozproudit energii v těle. Kamenům se připisují magické účinky působící na duši člověka.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Medová masáž
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Lily Nováková, Daniel Dolinaj, Hana Pekárková, Maya Mašková

Popis:

Stará osvědčená léčitelská detoxikační metoda využívající kompresních masérských hmatů. Medem se tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví. Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání. Medovou masáž doporučujeme při stresu, revmatických a chronických onemocněních, proti stárnutí pleti, nebo při detoxikaci organismu.

Délka masáže:

60 minut

Rezervace masáže
Reflexní terapie
Maséři: Petra Kellerová, Dan Dolinaj, Lily Nováková, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Iva Ježková

Popis:

Tlaková metoda stimulující reflexní body převážně na chodidlech, které jsou ve spojení s tělesnými orgány. Zvýšená citlivost na těchto bodech odhaluje sníženou energii daného orgánu.

Délka masáže:

30, 60, 90 minut

Rezervace masáže
Relaxační masáž
Maséři: Petra Kellerová, Alena Štrbavá, Lily Nováková, Pavla Skružná, Daniel Dolinaj, Hana Pekárková, Filip Strakoš

Popis:

Relaxační masáž je jemná antistresová masáž uvolňující tělo a mysl, odstraňují stres a napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžují celé tělo.

Délka masáže:

30, 60, 90, 120 minut

Rezervace masáže
Shiatsu
Maséři: Mário Moravanský

Popis:

Shiatsu je japonská technika pro zdraví, ovlivňující tělo, mentální i emocionální rovnováhu člověka. Provádí se v pohodlném oblečení na futonu. Pomocí protahování, tlaku nebo dotyku uvádí terapeut do pohybu energii v akupunkturních drahách a tím obnovuje energetickou rovnováhu těla. Pracuje se prsty, dlaněmi, lokty, koleny nebo chodidly.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Sublime skin hormone - aging
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Alena Štrbavá

Popis:

Vysoce výživné a obnovující ošetření Sublime skin hormon - aging bylo navrženo tak, aby zmírňovalo působení nežádoucích účinků hormonálního stárnutí a podpořilo pozitivní myšlení a emocionální pohodu každé ženy. Účinné a aktivní složky v profesionálních produktech propůjčí pokožce svěží, sebevědomý vzhled a ochrání ji před extrémní suchostí, křehkostí a ztrátou hustoty.Inovativní textury a speciální masážní techniky Dermal Petrissage a Kobido aktivují buněčnou komunikaci a podpoří regeneraci pokožky. Pleť je díky tomu viditelně pevnější, hladší a hluboce zregenerovaná.

Délka masáže:

90 minut

Rezervace masáže
Těhotenská masáž
Maséři: Petra Kellerová, Mário Moravanský, Alena Štrbavá, Pavla Skružná, Lily Nováková, Iva Ježková, Maya Mašková

Popis:

Těhotenská masáž je vynikající jak pro nastávající maminku, tak pro miminko. Těhotenská masáž zmírňuje nepříjemné pocity, k nimž v těhotenství dochází. Zmírňuje zadržování vody v těle, uvolňuje napětí ve svalech a kloubech způsobené vyšší hmotností. S rostoucím bříškem je namáhána páteř i okolní svalstvo zejména v bedrech, což má za následek bolesti zad. Doporučujeme od 2. trimestru nerizikového těhotenství.

Délka masáže:

30, 60 minut

Rezervace masáže
Terapeutická masáž
Maséři: Petra Kellerová, Pavla Skružná, Lily Nováková, Alena Štrbavá, Mário Moravanský, Daniel Dolinaj, Iva Ježková, Hana Pekárková, Maya Mašková

Popis:

Terapeutická, léčebná, masáž je zaměřena na problémové a bolestivé části těla. Hlubokým uvolněním svalů silnějším tlakem a mírnou bolestí odstraňuje napětí. Terapeutická masáž nalézá příčiny bolestí zad, hlavy a kloubů, protahuje zkrácené svaly a obnovuje a regeneruje tkáně, svaly a organismus celkově.

Délka masáže:

60, 90 minut

Rezervace masáže
Thajská jógová masáž
Maséři: Pavla Skružná, Hana Pekárková

Popis:

Dynamická masážní technika vycházející z praxe jógy a Ajurvédské medicíny pocházející ze starodávné Indie a Thajska. Tento jedinečný léčebný systém kombinuje rytmické houpavé pohyby, hluboké tahy, strečing, manipulační techniky a pasivní jógové pozice, které přirozeně stimulují energetický tok v těle. Dále snižuje svalové napětí, zlepšuje cirkulaci a posiluje imunitní systém. Masáž probíhá na zemi na futonu ve vlastním oblečení.

Délka masáže:

90, 120 minut

Rezervace masáže
Vakuterapie - Baňkování
Maséři: Petra Kellerová, Lily Nováková, Alena Štrbavá, Hana Pekárková

Popis:

Baňkování je čínská metoda, která se používá zejména k léčbě pohybového aparátu, ale i k léčení a prevenci různých onemocnění. Přikládány jsou baňky, které podtlakem nasají kůži a podkoží. Při baňkování dochází k výraznému prokrvení baňkované oblasti a tedy k následnému uvolnění svalů. Baňkování odstraňuje nejen blokády a ztuhlé svaly, ale i detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, ovlivňuje problémy se zažíváním, odstraňuje problémy s močovým měchýřem, přináší úlevu při astmatu, zánětech průdušek, kašli, působí proti otokům a bolestem nohou. Nejlépe v kombinaci s klasickou masáží.

Délka masáže:

30, 60 minut

Rezervace masáže