Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

FILOZOFIE A POPIS KLUBU

Balance Club Brumlovka je exkluzivní klub, který patří mezi špičku českých fitness a wellness center a splňuje vysoký standard světových zařízení.

Filozofie a popis klubu

 

Už od našeho vzniku v roce 2007 se nám daří zůstávat mezi těmi nejlepšími v ČR a držet krok se světovými trendy. Hlavní filozofií klubu je soustavně investovat do rozvoje zařízení a služeb a prezentovat nejnovější směry v přístupu ke zdraví a sportovně orientovanému životnímu stylu. Nezaměřujeme se tedy pouze na sportovní výkonnost, ale také na služby v oboru wellness.


Naším posláním je určovat směr zdravého životního stylu, aktivního odpočinku, naučit dnešní „uspěchanou“ populaci vytvořit si harmonii/balanc mezi tělem, duší a myslí. Poskytování služeb v oboru wellness a fitness, na té nejvyšší možné úrovni, je nedílnou součástí Balance Clubu Brumlovka. Tento klub by měl být součástí životního stylu každého člena klubu.


Balance Club Brumlovka má prostornou fitness a cardiozónu, studia pro skupinové lekce silové, body&mind  či taneční, dále speciální sál pro Group Cycling, 25metrový nerezový bazén, Relax zónu a v neposlední řadě střešní terasu. 


Balance Club Brumlovka nabízí také lekce zaměřené na prevenci civilizačních chorob, pomoc při redukci váhy, antistresové lekce, tréninkové hodiny na vyrovnání svalových dysbalancí a další nadstandardní služby.


Dovolujeme si Vám představit výroční zprávu Balance Clubu Brumlovka, a.s. za rok 2022. Kromě standardních finančních ukazatelů jsme do dokumentu doplnili přehled toho nejdůležitějšího, co se v uplynovém roce v Klubu událo. 


Balance Club Brumlovka je členem Asociace společenské odpovědnostiChci se stát členem klubu