Výhody pro naše členy

Automyčka Brumlovka a Automyčka Žižkovská
Ruční mytí aut

Automyčka Brumlovka a Automyčka Žižkovská vám nabízí služby v oblasti ručního mytí a čištění motorových vozidel.

Společnost poskytuje kromě standardních mycích služeb rovněž služby jako autodetailing , renovace laků, pick up servis a další služby s tímto spojené.

Členové Balance Club Brumlovka mohou při nákupu těchto služeb předložit svou klubovou kartu a uplatnit slevu 15% na využité služby.

Tyto výhody je možné uplatnit v pobočkách Automyčka Brumlovka, v prostorách podzemního parkoviště pro veřejnost, a Automyčka Žižkovská věž, v prostorách podzemního parkoviště.

Automyčka Brumlovka
Budova Brumlovka • Vyskočilova 2/1100  • 140 00  Praha 4
V prostorách podzemního parkoviště pro veřejnost
tel: +420 725 222 002
email: info@automyckabrumlovka.cz
FB: facebook.com/automyckabrumlovka

Automyčka Žižkovská věž
Mahlerovy sady 1 • 130 00 Praha 3
V prostorách podzemního parkoviště
tel: +420 725 873 066
email: info@automyckabrumlovka.cz
FB: facebook.com/automyckabrumlovka

Esthé Laser Clinic
Laserová estetická medicína

Již 15 let tvoří laserová klinika Esthé špičku české laserové estetické medicíny. Kromě služeb v tomto oboru poskytuje klinika Esthé profesionální služby v oblasti korektivní dermatologie, dermatologie, ORL a flebologie - žilní medicíny. Součástí kliniky je také kosmetické studio. 

Více než jen nejmodernější vybavení a zkušený tým odborníků, které jsou na laserové klinice Esthé samozřejmostí, je stálá věrnost vlastní filozofii společnosti.

Tou Esthé je zdravý pohled na estetickou medicínu a osobní a diskrétní přístup ke každému z klientů. Tato filozofie přivedla laserovou kliniku Esthé k současné pozici v oblasti estetické medicíny. 

Členové Balance Clubu Brumlovka při předložení členské karty klubu 10% sleva na laserové zákroky.

Esthé Laser Clinic
Na Příkopě 17 • 110 00 Praha 1
www.esthe-laser.cz

Greek Market
Kvalitní potraviny a přírodní kosmetika z Řecka

Nově otevřený obchod Greek Market s vybranými vysoce kvalitními potravinami a přírodní kosmetikou z Řecka se nachází na Praze 4 nedaleko od Brumlovky.

Můžete zde zakoupit extra panenské olivové oleje a olivy, raw produkty, mlsání z BIO fíků a oříšků, tahini pomazánky pro ty, kdo si hlídají živiny, nebo řadu bezlepkových potravin. Nenajdete zde palmový tuk ani konzervanty či jiné chemické složky. Produkty jsou převážně v BIO kvalitě  a pocházejí z malých rodinných farem a manufaktur z různých koutů Řecka. Seženete zde i čerstvé jogurty a sýry z Řecka a od listopadu si můžete pochutnat také na zdravých řeckých dobrotách v bistru a dobít  zde kalorie po cvičení.

Jako členové Balance Clubu Brumlovka obdržíte při nákupu v Greek Marketu slevu 15% na potraviny a přírodní kosmetiku. Stačí předložit vaši klubovou kartu.

Greek Market
Novodvorská 33 • Praha 1
greekmarket.cz

JK JEWELS
Originální šperky a hodinky

JK Jewels je česká zlatnická firma s více jak 20 letou historií. Jejich specializací je vlastní výroba šperků a to jak klasickou ruční technikou, tak i moderní technologií. Vždy však s velkým podílem ruční práce, kvality, vlastního designu a smyslu pro detail.

JK Jewels pracují převážně se zlatem, pravými drahými kameny a perlami, záběr je od moderních až po luxusní individuální šperky s příjemnými cenovými relacemi. Na prodejnách spolu s vlastními šperky, nabízí i šperky a hodinky renomovaných značek.

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 10%.

JK Jewels
Budova Filadelfie  Želetavská 1525  140 00 Praha 4
www.jk.cz

KOBE FUSION RESTAURANT
Nezapomenutelný garstronomicjý zážitek

Pochutnejte si na výborném menu, které nabízí pobočka restaurací KOBE. Na jídelním lístku naleznete výjimečnou nabídku mas, sushi, rybí nebo nudlové speciality, které vám připraví nezapomenutelný gastronomický zážitek. Nyní si pro vás Kobe Fusion Restaurant připravil speciální nabídku - 20% zvýhodnění na běžné menu. Zvýhodnění uplatníte po předložení klubové karty v pobočce v BB Centru, budova Beta, naproti Balance Clubu, v termínu od 1. 1. do 28. 2. 2018. Přejeme dobrou chuť!  

KOBE FUSION RESTAURANT
BB Centrum •  Budova Beta •  Vyskočilova 1481/4 • Praha 4
www.koberestaurant.cz

Net Čistírny & prádelny
Čištění šatstva

NET Čistírny & prádelny vám nabízí širokou škálu služeb věnujících se  péči nejen o vaše šatstvo. Společnost poskytuje kromě standardních  služeb rovněž vyzvednutí vaší objednávky a následně pak také její  doručení na vámi určenou adresu. Nabízí osobní služby nejen pro  jednotlivce, ale i pro celé společnosti, samozřejmostí jsou advokátní  kanceláře, hotely, fitness centra restaurace, cateringové společnosti  atd. Díky špičkové technologii poskytují služby také produkčním a divadelních společnostem při čistění divadelních a filmových kostýmů.

NET Čistírny & prádelny jsou flexibilní a na základě dohody schopní čas přizpůsobit  požadavkům klienta k jeho 100% spokojenosti. Čistírny splňují  platné ekologické normy a to pro oblast ochrany vod, ochrany ovzduší, nakládání s odpady a hygienu pracovního prostředí. 

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou uplatnit po předložení klubové karty 15% slevu na čištění šatstva a bytového textilu.

NET čistírny & prádelny
budova Filadelfie • Želetavská 1525/1 • 140 00  Praha 4
www.netcistirny.cz 

Stáhnout výhodu (PDF)
Nike Chodov Store a Nike Nový Smíchov
Styl pro sport i volný čas

V prodejnách Nike Chodov Store a Nike Nový Smíchov je pro vás připraven široký sortiment produktů pro běh a trénink, včetně pestré nabídky oblečení a obuvi pro volný čas, na Chodově i pro vaše děti. Odborný personál vám poskytne profesionální servis a poradenství napříč celým sortimentem.  Jste členem Nike+ Run Clubu? Tréninky začínají i od prodejny Nike Chodov! Využijte tedy možnost zatrénovat si s profesionály a zároveň si nakupte ty nejčerstvější kousky z aktuální kolekce Nike!

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 20 %.
Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a jiné akční nabídky obchodů.

Nike Store OC Chodov
Roztylská 2321/19  •  140 00 Praha 4 
www.nike.com

Nike Store OC Nový Smíchov
Plzeňská 8  •  150 00 Praha 5
www.nike.com

NIVOSPORT
Sportovní oblečení na Brumlovce

Nivosport je prodejna sportovního oblečení sídlící v obchodní pasáži budovy Brumlovka, která se specializuje na značky:

HALTI – finská outdoorová značka zaměřená na veškeré sportovní aktivity. Od romantické procházky v zasněžené krajině, až po expedici za polární kruh. 
COLOR KIDS - dánská značka dětského oblečení té nejvyšší kvality. Barevné, veselé a zároveň technické oblečení pro naše miláčky.
VENICE BEACH - německá značka oblečení pro sportovně založené ženy a dívky. Kolekce pro tanec, jógu, fitness až po volný čas. 

Dále Nivosport nabízí doplňkový sortiment značek UNDER ARMOUR, ARENA, PUMA, EISBÄR a PURE LIME.

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 10%.

Nivosport
budova Brumlovka • Vyskočilova 1100/2 •  140 00 Praha 4
www.nivosport.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
Novus Optik
Oční optika a měření zraku na Brumlovce

Novus Optik je oční optika sídlící v přízemí budovy Brumlovka.

Jako tým profesionálů poskytuje Novus Optik svým klientům kompletní služby počínaje měřením zraku, aplikací kontaktních čoček až po výběr obrub a vhodných dioptrických skel.

Naleznete zde renomované značky: TAG HEUER, RAY BAN, VOGUE, PRADA, OAKLEY, RUDY PROJECT.

Dále Novus Optik nabízí sluneční, sportovní, plavecké i potápěčské brýle s možností objednání i v dioptrickém provedení.

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 15% na sluneční brýle a brýlové obruby.

Novus Optik
budova Brumlovka • Vyskočilova 1100/2 •  140 00 Praha 4 
777 332 170
605 858 859 (měření zraku) 
www.novusoptik.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
OSTEO KLOUBY KLINIK
Centrum neinvazivní léčby pohybového aparátu, ortopedická a chirurgická ambulance

Osteo Klouby Klinik - Centrum neinvazivní léčby pohybového aparátu, ortopedická a chirurgická ambulance je novým partnerem Balance Clubu Brumlovka. Ambulance MUDr. Dalibora Zemana  se specializuje především na léčbu radiální rázovou vlnou a biologickou léčbu krevním sérem.

Léčba rázovou vlnou je moderní způsob léčby pro léčení poúrazových stavů, po distorzích kloubů, pohmožděninách svalů, kloubů, po zlomeninách, u nehojících se zlomenin a pakloubů. Zvláště pak po vazivových poraněních kloubů, po artroskopických operacích kloubů, u nehojících se defektů po úrazech, léčení haluxů a výrůstků na končetinách a u řady dalších indikací.

Speciálně pro členy Balance Clubu Brumlovka jsou připraveny následující výhody: pro držitele Stříbrných karet zdarma konzultace včetně prohlídky, pro držitele Zlatých karet – 10% slevu, pro držitele Diamantových karet – 20% slevu na všechny metody léčby (mimo ortokine).

Osteo Klouby Klinik
Haškova 487• Říčany
www.osteokloubyklinik.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
Redfox Apartment
Ubytování na Šumavě v luxusním apartmánu

Nechejte se unést kouzelnou atmosférou apartmánu Redfox, středověkého gotického prostoru, který byl citlivě zrekonstruován a vybaven luxusním mobiliářem i špičkovými technologiemi pro čtyřhvězdičkový komfort a soukromí hostů.  Apartmán Redfox se nachází v centru památkové zóny Kašperských Hor na Šumavě, jen pár kroků od kulturních, gastronomických a nákupních příležitostí.

Apartmán Redfox vám nabízí prožití výjimečných okamžiků v průběhu celého roku.

Ideální poloha vybízí k pěší turistice a návštěvám hradů, kostelů, muzeí a rozhleden. Najdete zde rozmanité cyklotrasy. Můžete pozorovat vlky z visuté lesní lávky či zubry na nedaleké farmě, nebo se také projít naučnou stezkou mezi jeleny. Zavítejte na tradiční i netradiční akce pořádané v Kašperských Horách a jejich okolí, v zimních měsících si zalyžujte v novém ski areálu.

Držitelé Stříbrných, Partnerských a Zlatých členských karet mohou využít 15% zvýhodnění, držitelé Diamantových karet 20% zvýhodnění na pobyt.

Platí pouze v případě, že služba bude u Redfox Apartment objednána přímo bez zprostředkovatele, tj. zejména internetových ubytovacích portálů. 

Redfox Apartment
Náměstí 34 • 341 92 Kašperské Hory
www.redfoxapartment.com

Sommellerie
Víno, káva a delikatesy

Navštivte jedinečný projekt v České republice - snoubení kavárny s vinotékou. Zde naleznete vždy něco navíc.

Sommellerie nabízí širokový výběr značkových vín a destilátů z celého světa vč. exkluzivního dovozu vybraných značek.

  • 15 druhů kvalitních stáčených italských vín, vč. ojedinělé nabídky vín perlivých - ochutnávka zdarma
  • Sommelierský servis, poradenství
  • Řízené i neřízené degustace vín s doprovodným programem
  • Nákup a prodej raritních vín světa na renomovaných aukcích
  • Velkoobjemové dodávky lahvových i stáčených vín pro koncové zákazníky komerční i privátní
  • Dárkové luxusní sety, dárkové vouchery, balící dárkový servis
  • Čerstvě pražená káva dle vlastní receptury, čaj, delikatesy, čokoláda
  • Eventy na klíč – malé oslavy i akce kulturní a odborné pro komerční zákazníky
  • Kavárna - víno a celý sortiment můžete konzumovat přímo u nás, po dohodě i mimo provozní dobu  

 

Pro členy Balance Clubu Sommellerie nabízí po předložení Zlaté a Diamantové karty 10 % slevu na celý sortiment, po předložení Stříbrné karty 5% na celý sortiment. /sleva platí pouze při platbě v hotovosti/

Sommellerie
Budova Filadelfie  Želetavská 1525  140 00 Praha 4
www.sommellerie.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
StyleIt2
Koupelny s příběhem

Ateliér StyleIt2 se zabývá návrhy, dodávkami a realizacemi koupelen.

Ve StyleIt2 mají rádi příběhy, vyprávění, pohádky i dramata, ale nejvíce je zajímají ty vaše životní. Protože ty jim pomáhají vytvořit interiér přímo pro vás. Koupelnový ateliér StyleIt2 vás může provázet na cestě od první mlhavé představy, přes vytvoření detailního návrhu, foto-vizualizaci až po precizní realizaci s vyzkoušenými řemeslníky a výběr dekorací.

Jak ale poznáte, že je pro vás koupelnový ateliér StyleIt2 ten pravý? Věří, ž s tím správným ateliérem, návrhářem či architektem získáte pocit, že vám naslouchají a vaše potřeby a životní styl obratně převedou do navrhovaného řešení. Proto si s vámi budou povídat o tom, jak bydlíte, co byste rádi změnili a jaké jsou vaše rituály a zvyky. A v neposlední řadě se budou zajímat nejen o koupelnu, ale o celý váš interiér tak, aby byla zachována jednota stávajícího či budoucího stylu vašeho domova.

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou využít 15% slevu na vybavení koupelny a zdarma dvě hodinové konzultace s interiérovým návrhářem k diskuzi dispozic a technického prostoru koupelny nebo poradenství ohledně stylu a barev interiru obecně.

StyleIt2
Vítkova 21 • Praha 8 
www.styleit2.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
Urosanté
Speciální zdravotní programy

Urosanté s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Nově také v oboru fyzioterapie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují svým klientům odborní a zkušení lékaři s dlouholetou praxí ve svým oborech.

Urosanté s.r.o.  disponuje moderními prostory v dopravně velmi dobře dostupné části Prahy 4 a nabízí tak svým klientům příjemné prostředí s možností využití příjmové recepce (denní tisk, TV, nápoje, wifi).  Čekací doba na ošetření je minimální z důvodu předchozího objednání klientů na jimi vybraný čas.

Urosanté s.r.o.  nabízí pro členy Balance Clubu Brumlovka speciální ceny zdravotních programů. Držitelé Stříbrných a Zlatých karet mohou využít programu Basic+ a VIP s 20% slevou. Diamantová členství programu Basic+ s 30% slevou a programu VIP s 50% slevou.

Urosanté s.r.o. 
Želetavská 1447/5 • 140 00 Praha 4
www.urosante.cz 

Stáhnout výhodu (PDF)
Vegetariánská restaurace Maranatha
Zdravé stravování

Svým zaměřením na moderní trendy v oblasti zdravého životního stylu nabízí vegetariánská restaurace Maranatha možnost zdravého stravování, a tím i obnovovat svou vnitřní rovnováhu. 

Vegetariánská restaurace Maranatha nabízí možnost celodenního stravování s nádechem středomořské i klasické české gastronomie (v bezmasém provedení). Formou samoobslužného buffé je zde nabízena pestrá nabídka zdraví prospěšných salátů, čerstvých fresh nápojů a teplých pokrmů. K výrobě jídel jsou používány suroviny bez chemických konzervantů, barviv a glutamanu, a ve značné míře i suroviny v bio kvalitě. Denní nabídka je každý den obměňována. Zde nabízené vegetariánské pokrmy se chlubí velkou nápaditostí a ten, kdo si myslí, že bez masa nelze žít, může být příjemně překvapen. Přijďte se přesvědčit!

Na základě platné členské karty Balance Clubu Brumlovka bude členům vystavena VIP karta restaurace. V rámci ní budou mít členové nárok na slevu ve výši 10 % na všechny vážené pokrmy (sleva se nevztahuje na cenově zvýhodněné denní menu) a 5% slevu do Maranatha obchodu se zdravou výživou.  Používání VIP karty se řídí aktuálními Pravidly používání slevových karet, které naleznete na webových stránkách Vegetariánské restaurace Maranatha. 

Vegetariánská restaurace Maranatha

Budova Brumlovka • Vyskočilova 1100/2 • 140 00 Praha 4

www.restauracemaranatha.cz
www.obchodmaranatha.cz

Stáhnout výhodu (PDF)