Výhody pro naše členy

Esthé Laser Clinic
Laserová estetická medicína

Již 15 let tvoří laserová klinika Esthé špičku české laserové estetické medicíny. Kromě služeb v tomto oboru poskytuje klinika Esthé profesionální služby v oblasti korektivní dermatologie, dermatologie, ORL a flebologie - žilní medicíny. Součástí kliniky je také kosmetické studio. 

Více než jen nejmodernější vybavení a zkušený tým odborníků, které jsou na laserové klinice Esthé samozřejmostí, je stálá věrnost vlastní filozofii společnosti.

Tou Esthé je zdravý pohled na estetickou medicínu a osobní a diskrétní přístup ke každému z klientů. Tato filozofie přivedla laserovou kliniku Esthé k současné pozici v oblasti estetické medicíny. 

Členové Balance Clubu Brumlovka při předložení členské karty klubu 10% sleva na laserové zákroky.

Esthé Laser Clinic
Na Příkopě 17 • 110 00 Praha 1
www.esthe-laser.cz

Greek Market
Kvalitní potraviny a přírodní kosmetika z Řecka

Nově otevřený obchod Greek Market s vybranými vysoce kvalitními potravinami a přírodní kosmetikou z Řecka se nachází na Praze 4 nedaleko od Brumlovky.

Můžete zde zakoupit extra panenské olivové oleje a olivy, raw produkty, mlsání z BIO fíků a oříšků, tahini pomazánky pro ty, kdo si hlídají živiny, nebo řadu bezlepkových potravin. Nenajdete zde palmový tuk ani konzervanty či jiné chemické složky. Produkty jsou převážně v BIO kvalitě  a pocházejí z malých rodinných farem a manufaktur z různých koutů Řecka. Seženete zde i čerstvé jogurty a sýry z Řecka a od listopadu si můžete pochutnat také na zdravých řeckých dobrotách v bistru a dobít  zde kalorie po cvičení.

Jako členové Balance Clubu Brumlovka obdržíte při nákupu v Greek Marketu slevu 15% na potraviny a přírodní kosmetiku. Stačí předložit vaši klubovou kartu.

Greek Market
Novodvorská 33 • Praha 1
greekmarket.cz

JK JEWELS
Originální šperky a hodinky

JK Jewels je česká zlatnická firma s více jak 20 letou historií. Jejich specializací je vlastní výroba šperků a to jak klasickou ruční technikou, tak i moderní technologií. Vždy však s velkým podílem ruční práce, kvality, vlastního designu a smyslu pro detail.

JK Jewels pracují převážně se zlatem, pravými drahými kameny a perlami, záběr je od moderních až po luxusní individuální šperky s příjemnými cenovými relacemi. Na prodejnách spolu s vlastními šperky, nabízí i šperky a hodinky renomovaných značek.

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 10%.

JK Jewels
Budova Filadelfie  Želetavská 1525  140 00 Praha 4
www.jk.cz

Net Čistírny & prádelny
Čištění šatstva

NET Čistírny & prádelny vám nabízí širokou škálu služeb věnujících se  péči nejen o vaše šatstvo. Společnost poskytuje kromě standardních  služeb rovněž vyzvednutí vaší objednávky a následně pak také její  doručení na vámi určenou adresu. Nabízí osobní služby nejen pro  jednotlivce, ale i pro celé společnosti, samozřejmostí jsou advokátní  kanceláře, hotely, fitness centra restaurace, cateringové společnosti  atd. Díky špičkové technologii poskytují služby také produkčním a divadelních společnostem při čistění divadelních a filmových kostýmů.

NET Čistírny & prádelny jsou flexibilní a na základě dohody schopní čas přizpůsobit  požadavkům klienta k jeho 100% spokojenosti. Čistírny splňují  platné ekologické normy a to pro oblast ochrany vod, ochrany ovzduší, nakládání s odpady a hygienu pracovního prostředí. 

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou uplatnit po předložení klubové karty 15% slevu na čištění šatstva a bytového textilu.

NET čistírny & prádelny
budova Filadelfie • Želetavská 1525/1 • 140 00  Praha 4
www.netcistirny.cz 

Stáhnout výhodu (PDF)
Nike Chodov Store a Nike Nový Smíchov
Styl pro sport i volný čas

V prodejnách Nike Chodov Store a Nike Nový Smíchov je pro vás připraven široký sortiment produktů pro běh a trénink, včetně pestré nabídky oblečení a obuvi pro volný čas, na Chodově i pro vaše děti. Odborný personál vám poskytne profesionální servis a poradenství napříč celým sortimentem.  Jste členem Nike+ Run Clubu? Tréninky začínají i od prodejny Nike Chodov! Využijte tedy možnost zatrénovat si s profesionály a zároveň si nakupte ty nejčerstvější kousky z aktuální kolekce Nike!

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 20 %.
Sleva se nevztahuje na již zlevněné zboží a jiné akční nabídky obchodů.

Nike Store OC Chodov
Roztylská 2321/19  •  140 00 Praha 4 
www.nike.com

Nike Store OC Nový Smíchov
Plzeňská 8  •  150 00 Praha 5
www.nike.com

NIVOSPORT
Sportovní oblečení na Brumlovce

Nivosport je prodejna sportovního oblečení sídlící v obchodní pasáži budovy Brumlovka, která se specializuje na značky:

HALTI – finská outdoorová značka zaměřená na veškeré sportovní aktivity. Od romantické procházky v zasněžené krajině, až po expedici za polární kruh. 
COLOR KIDS - dánská značka dětského oblečení té nejvyšší kvality. Barevné, veselé a zároveň technické oblečení pro naše miláčky.
VENICE BEACH - německá značka oblečení pro sportovně založené ženy a dívky. Kolekce pro tanec, jógu, fitness až po volný čas. 

Dále Nivosport nabízí doplňkový sortiment značek UNDER ARMOUR, ARENA, PUMA, EISBÄR a PURE LIME.

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 10%.

Nivosport
budova Brumlovka • Vyskočilova 1100/2 •  140 00 Praha 4
www.nivosport.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
Novus Optik
Oční optika a měření zraku na Brumlovce

Novus Optik je oční optika sídlící v přízemí budovy Brumlovka.

Jako tým profesionálů poskytuje Novus Optik svým klientům kompletní služby počínaje měřením zraku, aplikací kontaktních čoček až po výběr obrub a vhodných dioptrických skel.

Naleznete zde renomované značky: TAG HEUER, RAY BAN, VOGUE, PRADA, OAKLEY, RUDY PROJECT.

Dále Novus Optik nabízí sluneční, sportovní, plavecké i potápěčské brýle s možností objednání i v dioptrickém provedení.

Členové Balance Clubu Brumlovka mohou při nákupu po předložení klubové karty uplatnit slevu 15% na sluneční brýle a brýlové obruby.

Novus Optik
budova Brumlovka • Vyskočilova 1100/2 •  140 00 Praha 4 
777 332 170
605 858 859 (měření zraku) 
www.novusoptik.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
Redfox Apartment
Ubytování na Šumavě v luxusním apartmánu

Nechejte se unést kouzelnou atmosférou apartmánu Redfox, středověkého gotického prostoru, který byl citlivě zrekonstruován a vybaven luxusním mobiliářem i špičkovými technologiemi pro čtyřhvězdičkový komfort a soukromí hostů.  Apartmán Redfox se nachází v centru památkové zóny Kašperských Hor na Šumavě, jen pár kroků od kulturních, gastronomických a nákupních příležitostí.

Apartmán Redfox vám nabízí prožití výjimečných okamžiků v průběhu celého roku.

Ideální poloha vybízí k pěší turistice a návštěvám hradů, kostelů, muzeí a rozhleden. Najdete zde rozmanité cyklotrasy. Můžete pozorovat vlky z visuté lesní lávky či zubry na nedaleké farmě, nebo se také projít naučnou stezkou mezi jeleny. Zavítejte na tradiční i netradiční akce pořádané v Kašperských Horách a jejich okolí, v zimních měsících si zalyžujte v novém ski areálu.

Držitelé Stříbrných, Partnerských a Zlatých členských karet mohou využít 15% zvýhodnění, držitelé Diamantových karet 20% zvýhodnění na pobyt.

Platí pouze v případě, že služba bude u Redfox Apartment objednána přímo bez zprostředkovatele, tj. zejména internetových ubytovacích portálů. 

Redfox Apartment
Náměstí 34 • 341 92 Kašperské Hory
www.redfoxapartment.com

Sommellerie
Víno, káva a delikatesy

Navštivte jedinečný projekt v České republice - snoubení kavárny s vinotékou. Zde naleznete vždy něco navíc.

Sommellerie nabízí širokový výběr značkových vín a destilátů z celého světa vč. exkluzivního dovozu vybraných značek.

  • 15 druhů kvalitních stáčených italských vín, vč. ojedinělé nabídky vín perlivých - ochutnávka zdarma
  • Sommelierský servis, poradenství
  • Řízené i neřízené degustace vín s doprovodným programem
  • Nákup a prodej raritních vín světa na renomovaných aukcích
  • Velkoobjemové dodávky lahvových i stáčených vín pro koncové zákazníky komerční i privátní
  • Dárkové luxusní sety, dárkové vouchery, balící dárkový servis
  • Čerstvě pražená káva dle vlastní receptury, čaj, delikatesy, čokoláda
  • Eventy na klíč – malé oslavy i akce kulturní a odborné pro komerční zákazníky
  • Kavárna - víno a celý sortiment můžete konzumovat přímo u nás, po dohodě i mimo provozní dobu  

 

Pro členy Balance Clubu Sommellerie nabízí po předložení Zlaté a Diamantové karty 10 % slevu na celý sortiment, po předložení Stříbrné karty 5% na celý sortiment. /sleva platí pouze při platbě v hotovosti/

Sommellerie
Budova Filadelfie  Želetavská 1525  140 00 Praha 4
www.sommellerie.cz

Stáhnout výhodu (PDF)
Urosanté
Speciální zdravotní programy

Urosanté s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení poskytující nadstandardní služby v oboru urologie, andrologie, urogynekologie a uroonkologie. Nově také v oboru fyzioterapie. Tuto komplexní a navzájem se doplňující péči poskytují svým klientům odborní a zkušení lékaři s dlouholetou praxí ve svým oborech.

Urosanté s.r.o.  disponuje moderními prostory v dopravně velmi dobře dostupné části Prahy 4 a nabízí tak svým klientům příjemné prostředí s možností využití příjmové recepce (denní tisk, TV, nápoje, wifi).  Čekací doba na ošetření je minimální z důvodu předchozího objednání klientů na jimi vybraný čas.

Urosanté s.r.o.  nabízí pro členy Balance Clubu Brumlovka speciální ceny zdravotních programů. Držitelé Stříbrných a Zlatých karet mohou využít programu Basic+ a VIP s 20% slevou. Diamantová členství programu Basic+ s 30% slevou a programu VIP s 50% slevou.

Urosanté s.r.o. 
Želetavská 1447/5 • 140 00 Praha 4
www.urosante.cz 

Stáhnout výhodu (PDF)
Vegetariánská restaurace Maranatha
Zdravé stravování

Svým zaměřením na moderní trendy v oblasti zdravého životního stylu nabízí vegetariánská restaurace Maranatha možnost zdravého stravování, a tím i obnovovat svou vnitřní rovnováhu. 

Vegetariánská restaurace Maranatha nabízí možnost celodenního stravování s nádechem středomořské i klasické české gastronomie (v bezmasém provedení). Formou samoobslužného buffé je zde nabízena pestrá nabídka zdraví prospěšných salátů, čerstvých fresh nápojů a teplých pokrmů. K výrobě jídel jsou používány suroviny bez chemických konzervantů, barviv a glutamanu, a ve značné míře i suroviny v bio kvalitě. Denní nabídka je každý den obměňována. Zde nabízené vegetariánské pokrmy se chlubí velkou nápaditostí a ten, kdo si myslí, že bez masa nelze žít, může být příjemně překvapen. Přijďte se přesvědčit!

Je možné si požádat v restauraci o vystavení VIP karty. V rámci ní je nárok na slevu ve výši 10 % na všechny vážené pokrmy (sleva se nevztahuje na cenově zvýhodněné denní menu) a 5% slevu do Maranatha obchodu se zdravou výživou.  Používání VIP karty se řídí aktuálními Pravidly používání slevových karet, které naleznete na webových stránkách Vegetariánské restaurace Maranatha. 

Vegetariánská restaurace Maranatha

Budova Brumlovka • Vyskočilova 1100/2 • 140 00 Praha 4

www.restauracemaranatha.cz
www.obchodmaranatha.cz

Stáhnout výhodu (PDF)