Fitness a cardio

Balance Club Brumlovka nabízí klimatizovanou a vybavenou halu pro fitness a cardiozónu, kde jsou ty nejnovější špičkové stroje značky STAR TRAC®.   Celý prostor je rozdělen na jednotlivé části zaměřené na různé styly a techniky cvičení a dále i prostor s volným závažím.


 

CARDIO

Cardio zařízení jsou nejvyužívanější částí fitness. K dispozici je téměř 40 stanovišť. Zacvičit si můžete na běžeckých trenažérechcross trainerech či eSpinnerech. Pásy běžeckých trenažérů mají příjemné odpružení Soft Trac, širší pás a snadné ovládání nastavení rychlosti a úhlu sklonu. U části cardio zařízení je vestavěna dotyková obrazovka a dokovací stanice pro iPody a iPhony. Nechybí samozřejmě TV tunner a přímý výstup na sluchátka. Cvičením vás navíc může bezpečně provést průvodce Star Trac CoachTM. Na strojích oceníte i další zajímavé technické detaily, např. integrovanou váhu, systém pro snímání srdeční frekvence pouhým dotykem vestavěných čidel, patentované odpružené desky tlumící dopady chodidel či pohodlná bezpečnostní madla.

Cardiozóna je navíc vybavena integrovaným cardio-cinema, tj. plazmovými obrazovkami. Každé stanoviště poskytuje výběr z řady volitelných možností hudebních, filmových nebo sportovních kanálů s vlastními sluchátky. 

POSILOVÁNÍ

Posilovací stroje STAR TRAC Inspiration představují prémiovou řadu této špičkové značky. Na více než 60 posilovacích stanovištích vám umožní posilovat a protahovat všechny svalové partie. Obsahují patentovaný systém nastavení zátěže Lock N Load, s jehož pomocí lze jednoduše nastavit zátěž pouhým přepnutím barevně označeného tlačítka. Stroje mají propracovanou biomechaniku a dovolují přirozené provedení pohybu. Posilovací stroje zaměřené na posílení svalů horních končetin fungují tak, že pravá a levá ruka pracují nezávisle na sobě. Vyrovnávají se tak rozdíly mezi silnější a slabší polovinou těla. Kotoučové stroje Leverage jsou navrženy pro přirozené a co nejefektivnější posilování.

MYZONETM

Balance Club Brumlovka začal používat systém MyZoneTM, systém monitoringu srdeční aktivity, který umožňuje maximálně zefektivnit cvičení podle toho, jakých cílů chcete dosáhnout. Pomocí speciálního monitorovacího zařízení sleduje tep, kalorie a čas a převádí je na tzv. MEP body (MYZONE Effort Points), které se stávají porovnatelnou jednotkou hodnoty výkonu. Aktuální fyzický výkon vyhodnocuje prostřednictvím pěti barevných zón nastavených podle osobní maximální tepové frekvence. Stačí se při cvičení držet ve správné zóně. Data se pak přenášejí na osobní účty uživatelů. Výsledky je možné také zasílat e-mailem nebo sledovat pomocí aplikace v chytrém telefonu. Lze je sdílet na Twitteru či Facebooku.

Naši zkušení trenéři vám poradí nejen v oblasti cvičení, ale i strečinku či správné výživy. Obraťte se na nás.


FITNESS V BODECH

  • prostorná a plně klimatizovaná fitness zóna
  • špičkové posilovací a kardio stroje Star Trac®
  • integrované cardio-cinema + integrovaný Star Trac CoachTM
  • unikátní systém měření fyzické aktivity MyZoneTM
  • vibrační plošina Power Plate®
  • osobní trénink
  • strečink zóna
  • fitness bar

KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink je skupinové cvičení pod dohledem instruktora. Cvičí se ve skupinách na deseti až patnácti stanovištích. Po přesně stanovené době se stanoviště hromadně střídají. Tento typ tréninku je vhodný pro všechny, kteří pravidelně navštěvují posilovnu a chtějí si obohatit cvičební rutinu. Rozvíjí se jím vytrvalost, zpevňují a posilují všechny svalové skupiny. Skupinové cvičení funguje navíc jako významný motivační efekt. Volba jednotlivých cviků záleží na instruktorovi.