Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

FITNESS A CARDIO

Balance Club Brumlovka se pyšní moderní fitness a funkční zónou.  Rozsáhlá rekonstrukce velké a klimatizované haly se dotkla jak designové stránky, tak vybudování nových zón a jejich vybavení nejlepšími fitness, cardio a funkčními stroji značky Technogym v řadách ARTIS a SELECTION PRO. Velký prostor zde dostala i funkční zóna Octagon od značky Escape pro cvičení s vlastní vahou.  

Designové zpracování strojů, respektující biomechaniku a přirozený pohyb s propojením s nejmodernější technologií, představuje to nejlepší na trhu fitness v České republice.  


 FITNESS V BODECH

  • prostorná a plně klimatizovaná fitness zóna,
  • špičkové posilovací a cardio stroje značky Technogym,
  • rozsáhlá funkční zóna Octagon od značky Escape,
  • integrované cardio-cinema,
  • vibrační plošina Power Plate®,
  • osobní trénink,
  • stretching zóna,
  • fitness bar.

TECHNOGYM ARTIS® RUN UNITYTM

Běžecký pás ARTIS RUN UNITY je opravdovým skvostem. 
Snadné a přehledné ovládání patří mezi hlavní plus tohoto zařízení. Fast Track Control vám umožní si upravit rychlost nebo sklon běhu bez narušení rytmu vašeho cvičení.

Možnosti dotykového prostředí UNITY jsou opravdu široké. Průběh svého cvičení můžete sledovat v základním i rozšířeném přehledu, nechybí nastavení běhu či procházky ve městě nebo přírodou. Každá obrazovka je připojena k digitálnímu televiznímu vysílání a internetu, sledovat můžete tedy i svůj oblíbený pořad nebo brouzdat po internetu. Díky propojení s vaší fitness aplikací od TECHNOGYMu (Mywellness) nebo sociálními sítěmi budete mít vždy svůj trénink pečlivě zaznamenán i ve svém mobilním zařízení. 

Obrazovka UNITY je u většiny cardio zařízení jako Climb nebo eliptický trenažer.


 

TECHNOGYM ARTIS® CLIMB UNITYTM


Velmi oblíbeným cardio vybavením je trenažer CLIMB - schodiště, kde poprvé pocítíte reálné stoupání. Nekonečné schody s připravenými tréninky různých úrovní uspokojí jak začátečníky, tak pokročilé uživatele. Díky dotykové obrazovce UNITY se jednoduše propojíte s přáteli na sociální síti nebo vyřídíte emaily. 


 

TECHNOGYM SKILLMILLTM

Bezmotorový běžecký trenažer SKILLMILL oceňují především příznivci silového tréninku a běžci, kteří chtějí rozvíjet sílu a rychlost. Trenažer plně ovládáte svou vlastní silou a to ze "studeného" startu až po rychlost určenou pro váš trénink, ať už je to chůze, běh nebo sprint. 


 

TECHNOGYM SKILLROWTM

SKILLROW byl novinkou roku 2017. Veslovací stroj pro zvýšení anaerobního výkonu a aerobní kapacity. Veslování na trenažeru SKILLROW je maximálně podobné jako veslování na vodě. Pokročilí uživatelé jistě ocení možnost navýšení zátěže.


 

TECHNOGYM GROUP CYCLETM CONNECT

Kola pro Group Cycling značky Technogym mají zabudovaný wattmetr. LCD displej je napájený energií vytvořenou vaším pohybem. Kola GROUP CYCLE budete moci využívat na skupinových lekcích i ve fitness v rámci cardio tréninku.   


 

TECHNOGYM KINESIS®

KINESIS je jedinečný funkční tréninkový prostor, který uživatelům umožňuje zlepšit funkční dovednosti v každodenních aktivitách. Poskytuje zátěž ve třech rovinách pohybu, je ideální pro rehabilitaci a osobní trénink. Řada KINESIS vám bude k dispozici v hlavních prostorách a v rozšířené klidové/stretching zóně ve druhém patře (u diagnostiky).


 

FUNKČNÍ ZÓNA OCTAGON OD ESCAPE

Nově vybudovaná funkční zóna značky OCTAGON od značky ESCAPE potěší každého, kdo si oblíbil cvičení typu cross workout. Využijte ve svém tréninku hrazdy, bradla, nekonečné lano nebo boxovací pytel, terče a odrazovné plochy pro medicinbaly.  

 


KRUHOVÝ TRÉNINK

Kruhový trénink je skupinové cvičení pod dohledem osobního trenéra. Cvičí se ve skupinách na deseti až patnácti stanovištích. Po přesně stanovené době se stanoviště hromadně střídají. Tento typ tréninku je vhodný pro všechny, kteří pravidelně navštěvují fitness a chtějí si obohatit cvičební rutinu. Rozvíjí se jím vytrvalost, zpevňují a posilují všechny svalové skupiny. Skupinové cvičení funguje navíc jako významný motivační efekt. Volba jednotlivých cviků záleží na trenérovi.

Chci se stát členem klubu