Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Relax zóna

Relax zóna

Balance Club Brumlovka nabízí i místo pro odpočinek a relaxaci. Po cvičení si můžete dopřát saunovacích rituálů v klubových spa. Na výběr máte z několika druhů saun a tepelných lázní. Mimo klasické finské sauny u nás naleznete soft saunu, parní lázeň a tepidárium. Na terase doporučujeme venkovní vířivku a dvě zcela nové finské sauny s ochlazovacím bazénem

Relax zóna je vybavena pohodlnými lehátky, dřevěnou palubovou podlahou, denním světlem a zelení. Čas strávený v klubu vám zpříjemní i masáže a rehabilitace.

K dispozici jsou střešní sluneční terasa s lehátky a solária.


RELAX ZÓNA V BODECH

  • odpočinková zóna s relaxačními lehátky, dřevěnou palubovou podlahou, denním světlem a zelení
  • sauny a tepelné lázně
  • oddělená část "Ladies only"
  • masáže a rehabilitace
  • sluneční terasa s lehátky
  • solária


KLUBOVÉ SPA

Finská sauna
Klasická suchá finská sauna s dřevěným obložením je typická vyšší teplotou a nižší relativní vlhkostí vzduchu. V Balance Clubu Brumlovka se teplota finské sauny pohybuje v rozmezí 90 - 100°C s 10% vlhkostí vzduchu. Výsledkem všech saunovacích rituálu je posilování imunitního systému. 

Soft sauna
Jak již název napovídá, soft sauna se liší od finské především teplotou, která je nastavena na přibližně 60°C. Soft saunu navštěvují především ti, kterým výrazné teplotní rozdíly nedělají dobře. 

Parní lázeň

Teplá mlhová lázeň s nižší teplotou přibližně 45°C a vysokou relativní vlhkost vzduchu, která dosahuje až 100%. V Balance Clubu Brumlovka naleznete kruhovou parní lázeň s hvězdným nebem. Parní lázeň je vhodná k prevenci onemocnění dýchacích cest.

Tepidárium
Tepelná lázeň s teplotou 40°C a vlhkostí vzduchu 30% podmínkami simuluje mořské klima. Teplo sálá ze stěn, podlahy i lavice. V tepidáriu dochází k pozvolnému prohřátí těla, čas není nijak omezen. Návštěva této tepelné lázně je vhodná např. před masážemi. 

Kneippova lázeň
Vodoléčebná procedura, která využívá účinků střídání teplé a studené vody. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení nohou a zlepšení celkového metabolismu a krevního oběhu. Střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla. Terapie pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin.

Solária
Solária Ergoline Affinity 660 jsou seřízena dle platných nařízení EU a disponuje velmi snadným ovládáním. Záření v tomto soláriu odpovídá záření poledního slunce u Středozemního moře. Se zařízeními Climatronic a Aqua Fresh se nezpotíte ani při déle trvajícím opalování. Celistvé opálení zaručují sériové zářiče pro opalování šíje a volitelné zářiče pro opalování ramen. V jednom z našich solárií nově najdete speciální lampy SmartSun s kombinací kolagenového a UV světla. Kolagenové světlo stimuluje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje stárnutí pokožky, podporuje krevní oběh, příjemně zahřívá a okysličuje organismus, redukuje vrásky, vyhlazuje pokožku a navíc minimalizuje klasickou nežádoucí vůni kůže po opalování. Kombinace kolagenového a UV světla zaručuje přirozenou barvu opálení a podpoří tvorbu vitaminu D.  

Chci se stát členem klubu