Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Relax zóna

Důležitou součástí zdravého těla a mysli je také umění relaxovat. V Balance Clubu Brumlovka jsme pro vás vytvořili prostor, kde neexistuje práce, stres ani čas. Milovníci saun mají možnost výběru od finské Ceremoniální sauny, Parní lázně, Infrasauny po Soft saunu. Navíc jsme vyčlenili prostor, který je zpřístupněn pouze ženám tak, aby si saunový zážitek mohly vychutnat v naprostém klidu a bez ostychu.

Umocnění zážitku zajistí nově i Ledová fontána, kterou lze využít nejen pro ochlazení po pobytu v saunách, ale i v průběhu saunování. Ledová tříšť se využívá také k pravidelně pořádaným saunovým ceremoniálům pro zpestření vašeho zážitku. Součástí Relax zóny je také Odpočinková místnost či Kneippův chodník. 

Přímo z Relax zóny můžete vstoupit na naši unikátní terasu s Panoramatickou a Herbal saunou, dvěma nerezovými prvky – venkovní vířivkou a ochlazovacím bazénem a vnitřními a venkovními odpočinkovými zónami pro všechna roční období.


RELAX ZÓNA V BODECH

  • Ceremoniální sauna, Soft sauna, Infrasauna,
  • Parní lázeň,
  • Kneippova lázeň,
  • Ledová fontána,  
  • Ladies zóna,
  • Odpočinková zóna s relaxačními lehátky, dřevěnou palubovou podlahou, denním světlem a zelení,
  • Terasa s Panoramatickou a Herbal saunou, vířivkou, ochlazovacím bazénem a odpočinkovými zónami s lehátky,
  • Solárium.

KLUBOVÉ WELLNESS

Ceremoniální sauna
Ceremoniální sauna je suchá finská sauna s dřevěným obložením, která je typická vyšší teplotou a nižší relativní vlhkostí vzduchu. V Balance Clubu Brumlovka se teplota finské sauny pohybuje v rozmezí 80–100 °C s 10% vlhkostí vzduchu. Tato sauna je opatřena vyššími stropy a speciálním audio systémem, což umožňuje pořádání velmi oblíbených saunových ceremoniálů.

Soft sauna
Pokud vám výrazné teplotní rozdíly nedělají dobře, pak jsme pro vás v Balance Clubu Brumlovka připravili Soft saunu. Jedná o finskou saunu, ovšem s teplotou okolo 60°C. Soft sauna stejně jako ostatní se pravidelně prolévá a provoňuje přírodními esencemi pro intenzivnější zážitek.

Parní lázeň
Parní lázeň je ideální pomocník při problémech s dýchacími cestami. Tuto lázeň o teplotě zhruba 45°C a až 100% vlhkosti si zamilujete. Sezení je vyrobeno ze speciálního umělého kamene tzv. corianu. Díky nižší teplotě je pobyt zde o něco méně náročný, což ovšem neubírá na pozitivních účincích pro vaše tělo i mysl. Nejenže výborně prokrvuje svaly, pomáhá při problémech s revmatismem či dýchacími cestami, ale také pomáhá při léčbě celulitidy, akné a celkovému pročištění organismu.

Infrasauna
Na první pohled by se mohlo zdát, že se nějak zvlášť neliší od klasických finských saun, opak je ale pravdou. Teplota v infrasauně se pohybuje kolem 40°C. Jsou zde použity infračervené zářiče LavaTech s unikátním lávovým pískem (patentovaná technologie LavaTech), které vydávají záření neobyčejně příjemné a zdravé pro lidské tělo. Díky tomu dochází k ideálnímu ohřevu jádra těla a intenzivnímu pocení už při nízkých teplotách. Organismus tedy není vystaven velkým teplotním rozdílům, a proto mohou kabinu užívat i kardiaci, malé děti či těhotné ženy. Je ideální pro posílení imunity, ale pomáhá také při nespavosti, ekzémech či akné.  

Ledová fontána
Ochlazení je velmi důležitou součástí procesu saunování. S Ledovou fontánou si sami určíte, které části těla a v jakém tempu zchladit. Naberte si led a zkuste jím jemně masírovat celé Vaše tělo. Nejenže své tělo zchladíte, ale zároveň znecitlivíte bolavá místa a předejdete zánětlivým procesům. Pokud jste příznivcem postupnějšího ochlazení namísto ledové saunové sprchy, tuto novinku zaručeně uvítáte.   

Ladies Zóna
Ladies zóna je unikátní oddělený prostor Relax zóny vyčleněný pouze ženám. Nachází se zde Ladies sauna, samostatné sprchy pro ochlazení i odpočinková místnost s lehátky. To vše umožní ženám užít si celý proces saunování bez zbytečných zábran a v soukromí. 

Kneippova lázeň
Jedná se o vodoléčebnou proceduru, která využívá účinků střídání teplé a studené vody. Hlavním účinkem této procedury je zlepšení prokrvení nohou a celého těla, fungování metabolismu a krevního oběhu. V Balance Clubu Brumlovka je lázeň doplněna o masážní oblázky, které celý zážitek při proceduře ještě umocní. Tato terapie pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou.

Solárium
Solárium Ergoline Affinity 660 jsou seřízena dle platných nařízení EU a disponuje velmi snadným ovládáním. Záření v tomto soláriu odpovídá záření poledního slunce u Středozemního moře. Se zařízeními Climatronic a Aqua Fresh se nezpotíte ani při déle trvajícím opalování. Celistvé opálení zaručují sériové zářiče pro opalování šíje a volitelné zářiče pro opalování ramen.


 
Ladies zóna je unikátní oddělený prostor Relax zóny vyčleněný pouze ženám. Nachází se zde Ladies sauna, samostatné sprchy pro ochlazení i odpočinková místnost s lehátky. To vše umožní ženám užít si celý proces saunování bez zbytečných zábran a v soukromí[TP1] 

 [TP1]Doplníme čajkuchyňku?

Chci se stát členem klubu