Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Aqua zóna

Balance Club Brumlovka po své rozsáhlé rekonstrukci nabízí 25metrový nerezový bazén, který většina obdobných zařízení v Praze postrádá. Bazén s hloubkou 1,2 - 1,6 m a průměrnou teplotou vody 27 - 28 °C je určený k výkonnostnímu i rehabilitačnímu plavání, pro výuky plavání a hodiny Aqua fitness.

Nabízíme osobní tréninky plavání dospělých i vedenou výuku plavání dětí. V zimních měsících pro vás pořádáme pravidelné tematické večery - Večerní plavání se saunovými ceremoniály. Občerstvit se můžete u Wellness baru, kde na vás čeká výběrová káva, freshe z čerstvého ovoce a také drobné občerstvení. V přilehlé Relax zóně si můžete odpočinout v Ceremoniální, Soft či Infrasauně, Parní lázni, Kneippově lázni s masážními oblázky. Ochlazení je možné ledovou tříští z Ledové fontány nebo pomocí ochlazovacích sprch. Relaxační místnost slouží k dokonalému odpočinku. Pro vyšší komfort a dostatek soukromí je v klubu připravena i separátní zóna pro ženy se saunou, sprchami a lehátky. Na střešní terase pak můžete navštívit finskou Herbal saunu provoněnou bylinkami, Panoramatickou saunu s výhledem do zeleně, ochlazovací bazén, venkovní vířivku nebo se jednoduše opalovat na lehátku ve venkovní odpočinkové zóně. 

 

AQUA ZÓNA V BODECH

  • 25metrový nerezový plavecký bazén,
  • nerezová vířivka,
  • wellness bar,
  • nabízíme zde: aqua skupinové lekce, tematické večerní plavání, plavání s dětmi (od tří let věku ve vyhrazených dnech), vedenou výuku plavání dětí i dospělých.

AQUA LEKCE

Aqua lekce nabízí aerobní cvičení ve vodě zaměřené na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a tvarování postavy. Odpor vody zvyšuje intenzitu cvičení a masíruje svaly. Při cvičení jsou chráněny klouby i kardiovaskulární systém, příznivě působí i na páteř. 

V Balance Clubu Brumlovka si můžete vybrat z několika zábavných lekcí jako Aqua Aerobic, Aqua Fitness a další.


VÝUKA PLAVÁNÍ

Ať se již chcete zlepšit plavecké dovednosti nebo se věnovat kondičnímu plavání pod dohledem osobního trenéra, naši instruktoři plavání jsou zde pro vás. Zdarma můžete využít 30minutové instruktážní lekce pro úvodní seznámení se s vodním prostředím. 

Pravidelně také pořádáme kurzy plavání pro děti od 5 do 10 let.  Zahrnují 15 lekcí a probíhají každou středu v rámci vyhrazeného bloku pro plavání s dětmi. Délka lekce a její náplň závisí na úrovni dovedností. Kurzy nabízíme pro začátečníky – neplavce i plavce, kteří již zvládají základy plaveckých způsobů.


REZERVACE VAŠEHO TERMÍNU OSOBNÍHO TRÉNINKU

V Balance Clubu Brumlovka se na výuku plavání specializují instruktoři plavání
Monika HusákováJolana HojsákováDominik ŠpiláčekJan Jakubíček, Lenka Javůrková a Linda Haisová. Termín si můžete domluvit na níže uvedených kontaktech

 

 

Aqua Zone

After a substantial renovation, Balance Club Brumlovka offers a 25-metre stainless steel swimming pool which is rarely found in the majority of similar facilities in Prague. With its depth of 1.45–1.65 m and an average water temperature of 27–28 °C, the swimming pool is used for both high-performance and rehabilitation swimming, swimming lessons, and Aqua Fitness classes.

We offer individual swimming workouts for adults as well as swimming classes for children. During the winter season, regular thematic evenings are organised including evening swimming with sauna ceremonies. You can refresh yourselves at the Wellness Bar with exclusive coffee, fresh-squeezed fruit juices, and some snacks.

Take a rest in the adjacent Relaxation Zone where you can choose from the Ceremonial Sauna, Soft Sauna, Infrared Sauna, Steam Room, and Kneipp Therapy with massaging pebbles, and you can cool off with crushed ice in the Ice Fountain and use the sauna cooling shower or the cosy relaxation room. Our club further offers a separate Ladies Zone with sauna, shower, and loungers for greater comfort and a sufficient amount of privacy. The Club’s rooftop terrace invites you to visit the Finnish Herbal Sauna scented with herbs, the Panoramic Sauna with the view of greenery, the outside whirlpool, and loungers for sun tanning in the outside relaxation zone.


AQUA ZONE FACTS

  • 25-metre stainless steel swimming pool
  • stainless steel whirlpool
  • swimming pool bar
  • we offer: aqua group fitness classes, thematic evening swimming, swimming for children (3-year-olds and beyond on selected days), swimming classes

AQUA CLASSES

Aqua fitness classes offer aerobic exercise in water focusing on the improvement of physical condition, weight reduction, and body shaping. The water resistance increases the exercise intensity, massages your muscles, and promotes up to 4 times faster weight reduction compared to gym exercise. This type of exercise protects your joints and cardiovascular system and is also beneficial for your spine.

Balance Club Brumlovka offers a wide array of fun classes such as Aqua Aerobics, Aqua Fitness, etc.

 


SWIMMING CLASSES

Whether you want to improve your swimming skills or swim for fitness under the supervision of a personal trainer, our swimming instructors are here for you. You can use a 30-minute instruction lesson for free to introduce yourself to the water environment.

We also organise regular swimming classes for children aged 5–10. They include 10 classes and take place on Wednesdays when the swimming pool is reserved for children at certain hours. The length and programme of the class depends on the skill levels. We also offer classes for beginners – non-swimmers as well as swimmers who already know the basic swimming styles.


BOOK THE DATE OF YOUR PERSONAL TRAINING  

Choose one of the following Balance Club Brumlovka swimming instructors: Monika HusákováJolana HojsákováDominik ŠpiláčekJan Jakubíček and  David Rybenský. Use their e-mail addresses below to make an appointment.

Chci se stát členem klubu