Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Plánované znovuotevření 1. 8. 2020

20. 6. 2020

Vážení a milí členové Balance Clubu Brumlovka,

rádi bychom vás touto cestou informovali o průběhu prací na rekonstrukci prostor klubu a jejich dopadu na termín znovuotevření. Na všech rekonstruovaných oblastech našeho klubu se usilovně pracuje a věříme, že se vám budou líbit. I vlivem opatření týkajících se COVID-19 se však zpozdily některé zahraniční dodávky materiálu, což způsobilo posun prací a postupů, které na sebe navazují. Vzhledem k těmto okolnostem jsme přistoupili k posunutí termínu otevření klubu na 1. 8. 2020. Upřímně nás toto posunutí mrzí a omlouváme se za něj, ale rozhodli jsme se i za tuto cenu neslevit z kvality a rozsahu rekonstrukce.

Do té doby pro vás samozřejmě nadále zajišťujeme venkovní osobní tréninky na Atletickém stadionu v BB Centru a skupinové lekce na hřišti u ZŠ Elijáš. Na našem Facebooku a webových stránkách pro vás cvičí lektoři i online. Běžečtí nadšenci si budou moci poměřit síly na našem prvním ročníku BCB Running Cupu v úterý 30. 6. 2020 a v neposlední řadě jsme pro vaše ratolesti ve spolupráci s MŠ Elijáš připravili od 13. 7. 2020 příměstský tábor. Chybět nemůže ani náš tradiční tenisový turnaj BBC Tennis Cup 26. 7. 2020.
 
Členské poplatky se nadále z důvodu probíhající rekonstrukce a úplného zavření klubu nehradí.
 
Zaslané členské poplatky na období od 1. 4. do 31. 7. 2020 budou použity na úhradu členských poplatků v následu­jících měsících po znovuotevření klubu. Např. platba na měsíc duben 2020 bude použita na uhraze­ní měsíce srpna 2020.
 
Od znovuotevření klubu (tj. od 1. 8. 2020) budou členové opět platit členské poplatky, přičemž v době do zprovoznění bazénu a vnitřní Relax zóny (kteréžto očekáváme koncem září 2020) bude část uhrazených členských po­platků ve výši 25 % připsána členům klubu na jejich klubový účet s možností čerpat služby nebo ji použít k úhradě členských poplatků na další období. Splatnost následující platby na měsíc srpen 2020 je 1. 8. 2020.
 
Naši pracovníci Klientského centra jsou vám stále k dispozici. Se svými požadavky a dotazy nás můžete kontaktovat telefonicky na 234 749 810 (813), na e-mailu info@balanceclub.cz. Osobní návštěvu je nutné předem rezervovat na výše uvedených kontaktech. Děkujeme za pochopení. 
Těšíme se na vás tedy venku a od 1. 8. 2020 i v našich zbrusu nových moderních prostorech. 

Chci se stát členem klubu