Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Osobní tréninky

24. 4. 2020

Naši osobní trenéři jsou vám k dispozici. Využít můžete hned několik možností:

  • Trénink s trenérem, kdy se trenér a klient fyzicky potkají na předem určeném místě (venku, na zahradě, v parku nebo na atletickém stadionu BB Centra) při dodržení všech preventivních opatření jako je užití desinfekce a roušky.   
  • Trenér a klient se domluví na on-line tréninku z pohodlí domova.
  • Trenér připraví klientovi týdenní tréninkový plán dle cílů a možností vybavení klienta. V průběhu týdne společně telefonicky konzultují. 

Cena všech těchto tréninkových možností je jednotná, a to 950 Kč. 
*Zvýhodnění z vašeho věrnostního programu jsou zachována. 

Neváhejte kontaktovat svého trenéra, pokud ještě s žádným necvičíte, podívejte se na naše webové stránky, najdete tam přehled všech našich trenérů včetně kontaktu. Případně jednoduše kontaktujte Klientské centrum na tel. 234 749 810 (813) nebo na info@balanceclub.cz

A protože nemyslíme jen na zdraví našich klientů, ale i zdraví všech těch, které jsme se během roku snažili podporovat, z každého tréninku poputuje částka 100 Kč na podporu nadace ALSA z.s., tedy pohybem svým můžete pomoci i druhým.

*Pro úspěšnou rezervaci vašeho osobního tréninku je třeba mít prostředky na vašem kreditu. Jak kredit nabít z pohodlí vašeho domova, najdete v manuálu zde.

Chci se stát členem klubu