Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Aromatherapy Workshop 24. 9. 2021

31. 8. 2021

Srdečně vás zveme na aromaterapeutický workshop, který pro vás připravujeme se značkou Nobilis Tilia. Nobilis Tilia je značka přírodní certifikované aromaterapeutické kosmetiky, kterou nově najdete i v našich sprchách.

Nobilis Tilia je od roku 1994 průkopníkem ve výrobě aromaterapeutické kosmetiky v České republice. Svou historii započal v Krásné Lípě (v překladu právě Nobilis Tilia) a poté našlo svůj domov v krásném místě Českého Švýcarska Vlčí hoře, tam vzniklo jedinečné Centrum aromaterapie, kde probíhá výroba s láskou k regionu a úctou k místní komunitě. Část energie je získávána pomocí obnovitelných zdrojů a čištění vody probíhá skrze vlastní kořenovou čistírnu. Obsah výrobků je ekologicky odbouratelný a obaly jednoduše recyklovatelné. Veškeré produkty tak vznikají s vírou, že to nejlepší nám dává příroda sama. Objevte tedy účinné, ale přitom šetrné receptury Nobilis Tilia, které pečují o krásu vaší pokožky, stejně jako harmonizují vaši náladu. V našich sprchách můžete vyzkoušet sprchový gel Radost ze života, šampon pro objem vlasů a tělové mléko Karité. 

Zajímá vás, jakým způsobem mohou vůně a esence ovlivňovat váš den a náladu? Chtěli byste vědět, jak těchto poznatků pozitivně využít? Přijďte v pátek 24. 9. 2021 ve 14.00 hod. na tento zajímavý dvouhodinový workshop. Během úvodní přednášky se dozvíte základní informace o principech aromaterapie a budete si moci namíchat vlastní olejíček s esencemi přesně vám na míru. Počet míst je omezen, proto se prosíme rezervujte předem na info@balanceclub.cz.

Aromatherapy workshop:

  • Datum: pátek 24. 9. 2021, 14.00 hod.
  • Místo: Balance Club Brumlovka
  • Cena: Členové Klubu zdarma, rezervace na info@balanceclub.cz
Chci se stát členem klubu