Výživové poradenství BalanceFit - nová služba Balance Clubu Brumlovka

Vážení členové klubu, je nám velkým potěšením představit vám novou službu výživového poradenství, která startuje právě v těchto dnech.

Vážení členové klubu,
je nám velkým potěšením představit vám novou službu výživového poradenství, která startuje právě v těchto dnech. Služba navazuje na další doplňkové služby jako diagnostiku, osobní tréninky a doplňuje tak náš komplexní přístup ke zdravému životnímu stylu. Poradenství probíhá pod dohledem výživových poradkyň Heleny Takačové Šnajdrové a Simony Šafránkové.  

Nová služba výživového poradenství dokáže každému pomoci nastavit vhodnou životosprávu a stravovací návyky. Výsledkem je zlepšení zdravotního stavu, prevence civilizačních chorob, změna životního stylu, optimalizace váhy či celoživotní jistota při volbě správného jídelníčku.

Poradenství nabízíme ve dvou variantách. Která je pro vás ta vhodnější a další zajímavé informace o výživovém poradeství BalanceFit se dočtete více na našich webových stránkách v nově připravené sekci VÝŽIVOVÉ PORADESTVÍ pod kategorií FITNESS.