ROZVRH HODIN 18. 2. – 24. 2. 2019

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
AQUA FIT
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
GROUP CYCLING
Antonín Mocik
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
AQUA AEROBIC
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
David Machala
07:30
08:00
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA AEROBIC
Sylva Přechová
AQUA FIT
Sylva Přechová
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
AQUA FIT
Andrea Kopačková
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
10:30
11:00
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
HYDRO BIKE
Sylva Přechová
11:30
12:00
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
GROUP CYCLING
René Šmerda
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
GROUP CYCLING
David Machala
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
René Šmerda
AQUA AEROBIC
Filip Strakoš
GROUP CYCLING
David Machala
17:30
18:00
AQUA AEROBIC
Andrea Kopačková
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
GROUP CYCLING
René Šmerda
GROUP CYCLING
Karel Hájek
HYDRO BIKE
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
GROUP CYCLING
René Šmerda
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí
Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
GROUP CYCLING
David Machala
17:30
18:00
AQUA AEROBIC
Andrea Kopačková
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Pondělí
Úterý
Aqua Cycling
07:00
AQUA FIT
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
René Šmerda
17:30
18:00
GROUP CYCLING
René Šmerda
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Úterý
Středa
Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Antonín Mocik
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA AEROBIC
Sylva Přechová
10:30
11:00
11:30
12:00
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
AQUA AEROBIC
Filip Strakoš
17:30
18:00
GROUP CYCLING
Karel Hájek
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Středa
Čtvrtek
Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA FIT
Sylva Přechová
10:30
11:00
HYDRO BIKE
Sylva Přechová
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
GROUP CYCLING
David Machala
17:30
18:00
HYDRO BIKE
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Čtvrtek
Pátek
Aqua Cycling
07:00
AQUA AEROBIC
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
David Machala
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
10:30
11:00
11:30
12:00
GROUP CYCLING
René Šmerda
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Pátek
Sobota
Aqua Cycling
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA FIT
Andrea Kopačková
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Sobota
Neděle
Aqua Cycling
07:00
07:30
08:00
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
GROUP CYCLING
René Šmerda
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Neděle
Aqua aerobic Cycling
Plavání s dětmi Záskok