TIMETABLE 20. 5. – 26. 5. 2019

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
AQUA FIT
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
GROUP CYCLING
Antonín Mocik
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
AQUA AEROBIC
Lucie Kasíková
GROUP CYCLING
David Machala
07:30
08:00
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA AEROBIC
Sylva Přechová
AQUA FIT
Sylva Přechová
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
AQUA FIT
Filip Strakoš
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
10:30
11:00
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
HYDRO BIKE
Sylva Přechová
11:30
12:00
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
GROUP CYCLING
Antonín Mocik
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
GROUP CYCLING
Pavel Skala
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
David Machala
AQUA AEROBIC
Filip Strakoš
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
17:30
18:00
AQUA AEROBIC
Andrea Kopačková
GROUP CYCLING
Pavel Skala
GROUP CYCLING
David Machala
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
HYDRO BIKE
Lucie Kasíková
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling Aqua Cycling
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Monday
Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
GROUP CYCLING
Pavel Skala
17:30
18:00
AQUA AEROBIC
Andrea Kopačková
GROUP CYCLING
Pavel Skala
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Monday
Tuesday
Aqua Cycling
07:00
AQUA FIT
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
AQUA FIT+ HYDROBIKE
Sylva Přechová
GROUP CYCLING
David Machala
17:30
18:00
GROUP CYCLING
David Machala
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Tuesday
Wednesday
Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Antonín Mocik
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA AEROBIC
Sylva Přechová
10:30
11:00
11:30
12:00
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
AQUA AEROBIC
Filip Strakoš
17:30
18:00
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Wednesday
Thursday
Aqua Cycling
07:00
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA FIT
Sylva Přechová
10:30
11:00
HYDRO BIKE
Sylva Přechová
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
17:30
18:00
HYDRO BIKE
Lucie Kasíková
GROUP CYCLING
Veronika Motyčková
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Thursday
Friday
Aqua Cycling
07:00
AQUA AEROBIC
Lucie Kasíková
GROUP CYCLING
David Machala
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA FIT
Ricardo Cadete (ENG)
10:30
11:00
11:30
12:00
GROUP CYCLING
Antonín Mocik
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Friday
Saturday
Aqua Cycling
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
AQUA FIT
Filip Strakoš
GROUP CYCLING
Jiří Jelínek
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Saturday
Sunday
Aqua Cycling
07:00
07:30
08:00
PLAVÁNÍ S DĚTMI
výběr instruktorů
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
GROUP CYCLING
Anna Kratochvílová
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Aqua Cycling
Sunday
Aqua aerobic Cycling
Swimming with children Standby