Timetable

17. 1. 2022 – 23. 1. 2022

Monday 17. 1. 2022
Tuesday 18. 1. 2022
Wednesday 19. 1. 2022
Thursday 20. 1. 2022
Friday 21. 1. 2022
Saturday 22. 1. 2022
Sunday 23. 1. 2022
Next week
Wednesday19. 1. 2022
06:45 - 07:45 Aqua

AQUAFIT

Standby: Andrea Kopačková
07:00 - 08:00 Studio 1

FUNCTIONAL TRAINING

Ivana Hrubá
07:15 - 08:15 Studio 2

VINYASA YOGA

Zuzana Zvolánková
07:30 - 08:30 Studio 3

GROUP CYCLING

Antonín Mocik
08:00 - 09:00 Studio 1

BODYFORMING

Standby: Ivana Hrubá
08:15 - 09:15 Studio 2

PILATES

Standby: Lucie Rychetská
08:30 - 08:45 Fitness

MOBILITY

výběr instruktorů
09:00 - 10:00 Studio 1

TRX®

Antonín Mocik
09:15 - 10:15 Studio 2

YOGA THERAPY

Sylvie Nikolićová
09:45 - 10:45 Aqua

AQUAFIT

Standby: Lucie Kasíková
10:00 - 11:00 Studio 1

INTERVAL TRAINING

Antonín Mocik
10:15 - 11:15 Studio 2

FYZIO CARE

Sylvie Nikolićová
11:00 - 12:00 Studio 1

LATINO DANCE

Jitka Šorfová
11:15 - 12:15 Studio 2

YOGA

Tereza Beránková
12:00 - 13:00 Studio 1

FUNCTIONAL TRAINING

Jana Konečná
12:00 - 16:00 Aqua

PLAVÁNÍ S DĚTMI

výběr instruktorů
12:15 - 13:15 Studio 2

HATHA YOGA

Pavel Skala
12:30 - 13:30 Studio 3

GROUP CYCLING

Jiří Jelínek
13:15 - 14:30 Studio 2

VINYASA YOGA

Standby: Simona Helová
15:15 - 16:15 Studio 2

ANTISTRESS YOGA

Kristýna Vaňková
15:30 - 15:45 Sauny

DĚTSKÝ CEREMONIÁL

výběr instruktorů
16:00 - 17:00 Studio 1

INTERVAL TRAINING

Kateřina Skalová
16:00 - 17:00 Fitness

CIRCUIT TRAINING

Standby: Jan Hlaváč
16:15 - 17:15 Studio 2

MEDITATION

Pavel Skala
17:00 - 18:00 Studio 1

BODYPUMP™

Eva Némethová
17:15 - 18:15 Studio 2

HATHA YOGA

Kateřina Phethean
17:30 - 18:30 Studio 3

GROUP CYCLING

Martin Kadlec
17:45 - 18:45 Aqua

AQUAFIT

Standby: Lucie Kasíková
18:00 - 19:00 Studio 1

TRX®

Jan Hlaváč
18:15 - 19:15 Studio 2

BODYBALANCE™

Standby: Kateřina Phethean
18:30 - 20:00 Studio 3

GROUP CYCLING

Veronika Kratzmannová
19:00 - 20:00 Studio 1

CROSS WORKOUT

Standby: Jan Hlaváč
19:00 - 19:15 Sauny

SAUNOVÝ CEREMONIÁL

výběr instruktorů
19:30 - 19:45 Fitness

MOBILITY

výběr instruktorů
Save timetable