The terrace

Outdoor
relax
in the sun

More about relax

Modern Fitness

Fitness & Functional Zone

More about our Fitness

The terrace

Outdoor
relax
in the sun

The terrace

Outdoor
relax
in the sun

Wellness Coordinator

Full Time

Do přátelského mladého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Wellness Coordinator se zodpovědností za vedení týmů plavčíků a barmanů, koordinaci služeb masérů, dále za skladové hospodářství a rozvojové aktivity ve SPA, saunách, bazénu a baru. Pouze dlouhodobá spolupráce.

Požadujeme

  • Reprezentativní a profesionální vystupování
  • Pozitivní, pro-aktivní a pro-klientský přístup
  • Skvělé organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost spolehlivost, vstřícné a příjemné vystupování, zájem o zdravý životní styl
  • Praxe z wellness zařízení výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (úroveň B2) nutnou podmínkou
  • MS Office - znalost na uživatelské úrovni
  • SŠ - maturita

Popis pozice

  • Vedení týmů plavčíků a barmanů vč. přípravy podkladů pro výplatu mezd
  • Koordinace poskytovaných služeb masérů vč. zpracování evidence jejich odměn
  • Rozpis služeb, řešení záskoků, organizaci schůzí týmů plavčíků a barmanů
  • Zajištění plynulého chodu a inovací jednotlivých oddělení
  • Příprava ceníků spa a barů, implementace novinek
  • Kontrola funkčnosti vybavení a čistoty oddělení a hlášení závad
  • Organizaci závozů, příjem a přeskladňování zboží a jeho inventarizace na měsíční bázi
  • Objednávání zboží a materiálu do maséren dle odsouhlaseného rozsahu
  • Provádění administrativních úkonů dle pokynů vedoucího zaměstnance
  • Náplň práce plavčíka na bazénu a barmana na fitness baru
  • Polovina pracovní doby jsou směny v provozu na bazénu a baru ve fitness

 Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 - Michle)
  • Věrnostní a benefitní program (volné využití nabízených služeb fitness, wellness (mimo pracovní dobu), doplňkových služeb za zvýhodněných podmínek)
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Forma spolupráce - Hlavní pracovní poměr

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete své profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na email hr@balanceclub.cz.

V předmětu zprávy, prosíme, uveďte „WELLNESS COORDINATOR – Balance Club Brumlovka“.

Těšíme se na Vás!

Tým Balance Clubu Brumlovka

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s.  dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Become a member