Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Střešní terasa

venkovní relaxace na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Moderní wellness

Relax zóna

Více o Relax zóně

Novotný Jaroslav

Management

CRM Manager

Základním účelem Klientského oddělení, tedy i mým, je příkladně reprezentovat Klub před klienty, zájemci o členství i obecně před veřejností. 
Ve zkratce lze říci, že mou snahou je poskytovat servis, který se stane v dobrém slova smyslu zážitkem. Je mi potěšením být vám nápomocen na vaší cestě, ať už jsou vaše cíle jakékoliv. 


Co pro mě znamená práce v Klubu?

Jsem rád, že mám to štěstí a mohu tvrdit, že jsem skloubil práci s koníčkem. Jsem sportovec, přirozeně žiju zdravým životním stylem a jsem nadšený za každého Člena, který tomu propadne stejně jako já. Je úžasné, když vidíte, jak se lidé kolem Vás zlepšují a přibližují svým cílům. A neskromně si někdy říkám, že jsem to byl třeba právě já, kdo jim na začátku pomohl s jejich cestou za zdravím a spokojeností.


Motto

Štěstí náleží těm, kdo sami sobě dostačí.

  • Základním účelem Klientského oddělení je příkladně reprezentovat Klub před klienty, zájemci o členství i obecně před veřejností a hájit primárně zájmy Klubu. Pracovní náplň lez obecně rozdělit na akvizici klientů, prodej doplňkových služeb Klubu, klientský servis, vymáhání pohledávek a reporting.
Chci se stát členem klubu