PŘEDSTAVUJEME VÁM NOVÉ FITNESS 

Fitness zóna v Balance Clubu Brumlovka prošla v těchto dnech zásadní proměnou. Dojde ke kompletní výměně vybavení za cardio, silové a funkční stroje značky TECHNOGYMV prostorách vybudujeme novou funkční zónu s konstrukcí pro cvičení s vlastní vahou.

Designové zpracování strojů, respektující biomechaniku a přirozený pohyb s propojením s nejmodernější technologií, představuje to nejlepší na trhu fitness.   


TECHNOGYM ARTIS® RUN UNITYTM


Běžecký pás ARTIS RUN UNITY je opravdovým skvostem. 
Snadné a přehledné ovládání patří mezi hlavní plus tohoto zařízení. Fast Track Control vám umožní si upravit rychlost nebo sklon běhu bez narušení rytmu vašeho cvičení.

Možnosti dotykového prostředí UNITY jsou opravdu široké. Průběh svého cvičení můžete sledovat v základním i rozšířeném přehledu, nechybí nastavení běhu či procházky vě městě nebo přírodou. Každá obrazovka je připojena k digitálnímu televiznímu vysílání a internetu, sledovat můžete tedy i svůj oblíbený pořad nebo brouzdat po internetu. Díky propojení s vaší fitness aplikací od TECHNOGYMu (Mywellness) nebo sociálními sítěmi budete mít vždy svůj trénink pečlivě zaznamenán i ve svém mobilním zařízení. 

Obrazovka UNITY bude u většiny cardio zařízení jako Climb nebo eliptický trenažer.


 

TECHNOGYM ARTIS® CLIMB UNITYTMNovinkou mezi cardio vybavením bude trenažer CLIMB - schodiště, kde poprvé pocítíte reálné stoupání. Nekonečné schody s připravenými tréninky různých úrovní uspokojí jak začátečníky, tak pokročilé uživatele. Díky dotykové obrazovce UNITY se jednoduše propojíte s přáteli na sociální síti nebo vyřídíte emaily. 


 

TECHNOGYM SKILLMILLTM

Bezmotorový běžecký trenažer SKILLMILL ocení především příznivci silového tréninku a běžci, kteří chtějí rozvíjet sílu a rychlost. Trenažer plně ovládáte svou vlastní silou a to ze "studeného" startu až po rychlost určenou pro váš trénink, ať už je to chůze, běh nebo sprint. 


 

TECHNOGYM SKILLROWTM

SKILLROW je novinka veletrhu FIBO 2017. Veslovací stroj pro zvýšení anaerobního výkonu a aerobní kapacity. Veslování na trenažeru SKILLROW je maximálně podobné jako veslování na vodě. Pokročilí uživatelé jistě ocení možnost navýšení zátěže.


 

TECHNOGYM GROUP CYCLETM CONNECT

Kola pro Group Cycling značky Technogym mají nově zabudovaný wattmetr. LCD displej je napájený energií vytvořenou vaším pohybem. Kola GROUP CYCLE budete moci využívat na skupinových lekcích i ve fitness v rámci cardio tréninku.   


 

TECHNOGYM KINESIS®

KINESIS je jedinečný funkční tréninkový prostor, který uživatelům umožňuje zlepšit funkční dovednosti v každodenních aktivitách. Poskytuje zátěž ve třech rovinách pohybu, je ideální pro rehabilitaci a osobní trénink. Řada KINESIS vám bude k dispozici v hlavních prostorách a především v rozšířené klidové zóně ve druhém patře (u diagnostiky).


 

FUNKČNÍ ZÓNA OCTAGON ESCAPE

Nově vybudovaná funkční zóna značky OCTAGON ESCAPE potěší každého, kdo si oblíbil cvičení typu cross fit. Využijte ve svém tréninku hrazdy, bradla, nekonečné lano nebo boxovací pytel, terče a odrazovné plochy pro medicinbaly.