ROZVRH HODIN 20. 5. – 26. 5. 2019

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2
07:00
VINYASA YOGA
Zuzana Hulínská
07:30
FYZIO FIT
Janetta Kůstková
08:00
TRX
Antonín Mocik
08:30
09:00
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Sylvie Nikoličová
BODY TRAINING
Dita Punčochářová
09:30
10:00
LIGHT YOGA
Sylvie Nikoličová
10:30
11:00
FUNKČNÍ TRÉNINK
Jana Konečná
11:30
12:00
TRX
Yvona Kimmelová
HATHA YOGA
Pavel Skala
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
INTERVAL. TRÉNINK
Denisa Barešová
ZUMBA
Lucie Adamcová
17:30
18:00
CROSS WORKOUT
Jan Jiskra
POWER YOGA
Lucie Maxiánová
18:30
19:00
KICKBOX
Lucie Maxiánová
PILATES
Kateřina Kordíková
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Pondělí
Úterý
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Úterý
Středa
Sál 1 Sál 2
07:00
VINYASA YOGA
Zuzana Hulínská
07:30
FYZIO FIT
Janetta Kůstková
08:00
TRX
Antonín Mocik
08:30
09:00
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Sylvie Nikoličová
BODY TRAINING
Dita Punčochářová
09:30
10:00
LIGHT YOGA
Sylvie Nikoličová
10:30
11:00
FUNKČNÍ TRÉNINK
Jana Konečná
11:30
12:00
TRX
Yvona Kimmelová
HATHA YOGA
Pavel Skala
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
INTERVAL. TRÉNINK
Denisa Barešová
ZUMBA
Lucie Adamcová
17:30
18:00
CROSS WORKOUT
Jan Jiskra
POWER YOGA
Lucie Maxiánová
18:30
19:00
KICKBOX
Lucie Maxiánová
PILATES
Kateřina Kordíková
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Středa
Čtvrtek
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Čtvrtek
Pátek
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Pátek
Sobota
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Sobota
Neděle
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Neděle
Lekce zaměřené na formování problematických partií, vhodné i pro začátečníky Lekce Body & Mind zaměřené na střídání napětí a následné uvolnění celého těla především však hlubokých svalů těla
Choreografické a taneční lekce Záskok