ROZVRH HODIN 24. 9. – 30. 9. 2018

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2
07:00
VINYASA YOGA
Tereza Beránková
POWER YOGA
Tereza Beránková
HIIT
Andrea Kocmanová
VINYASA YOGA
Zuzana Hulínská
VINYASA YOGA
Petr Rybníček
07:30
FYZIO FIT
Janetta Kůstková
CORE
Janetta Kůstková
08:00
GUNNING
Ondřej Kredba
PILATES SPORT
Michal Valdhans
FUNKČNÍ TRÉNINK
Andrea Kocmanová
PILATES
Veronika Motyčková
TRX
Antonín Mocik
KONDIČNÍ TRÉNINK
Dan Medynský
08:30
09:00
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Michal Valdhans
SM-SYSTÉM
Michálková Motyčková
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Sylvie Nikoličová
BODY TRAINING
Dita Punčochářová
BODY FORM
Janetta Kůstková
PILATES
Simona Pirklová
BODY FORM
Andrea Kopačková
VINYASA YOGA
Patrik Čikara
VINYASA YOGA
Petra Němečková
09:30
10:00
BODY FORM
Sylva Přechová
FYZIO CARE
Tereza Michálková
BOSU TRAINING
Janetta Kůstková
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Tereza Beránková
LIGHT YOGA
Sylvie Nikoličová
FYZIO CARE
Tereza Michálková
VINYASA YOGA
Kateřina Burešová
INTERVAL. TRÉNINK
Denisa Barešová
TOTAL BODY WORKOUT
Ricardo Cadete (ENG)
BODY FORM
Dita Punčochářová
10:30
11:00
FIT KICKBOX
Lucie Maxiánová
GRAVID YOGA
Tereza Beránková
LATINO DANCE
Hanser Maria
FUNKČNÍ TRÉNINK
Jana Konečná
STRONG
Lucie Adamcová
FUNKČNÍ TRÉNINK
Jana Konečná
NTC
Denisa Barešová
LATINO DANCE
Hanser Maria
11:30
12:00
TRX
Ondřej Walter
VINYASA YOGA
Lucie Maxiánová
CROSS WORKOUT
Antonín Mocik
VINYASA YOGA
Michal Mach
TRX
Yvona Kimmelová
HATHA YOGA
Pavel Skala
FUNKČNÍ TRÉNINK
Ondřej Walter
VINYASA YOGA
Petra Němečková
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
YOGA IN ENGLISH
Pelin Yigitkanli (ENG)
FYZIO FIT
Monika Valdhansová
17:00
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Tereza Beránková
FIT BALL
Andrea Kopačková
INTERVAL. TRÉNINK
Denisa Barešová
ZUMBA
Lucie Adamcová
FUNKČNÍ TRÉNINK
Antonín Mocik
FYZIO CARE
Janetta Kůstková
BODY TRAINING
Sylva Přechová
VINYASA YOGA
Petra Němečková
NAAM YOGA
Jitka Brůnová
17:30
PUMP IT
Yvona Kimmelová
PILATES
Monika Valdhansová
18:00
PUMP IT
Petr Kubla
ZUMBA
Ricardo Cadete (ENG)
CROSS WORKOUT
Jan Jiskra
POWER YOGA
Lucie Maxiánová
LATINO DANCE
Hanser Maria
TRX
Antonín Mocik
18:30
TRX
Jan Jiskra
BOSU TRAINING
Janetta Kůstková
BODY TRAINING
Andrea Kopačková
19:00
TOTAL BODY WORKOUT
Petr Kubla
PILATES
Kateřina Kordíková
KICKBOX
Lucie Maxiánová
PILATES
Kateřina Kordíková
TRX
Antonín Mocik
CROSS WORKOUT
Jan Jiskra
YOGA
Pelin Yigitkanli (ENG)
19:30
FLOW YOGA
Pavel Skala
POWER YOGA
Andrea Kopačková
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2 Sál 1 Sál 2
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pondělí
Sál 1 Sál 2
07:00
VINYASA YOGA
Tereza Beránková
07:30
08:00
GUNNING
Ondřej Kredba
PILATES SPORT
Michal Valdhans
08:30
09:00
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Michal Valdhans
09:30
10:00
BODY FORM
Sylva Přechová
FYZIO CARE
Tereza Michálková
10:30
11:00
FIT KICKBOX
Lucie Maxiánová
11:30
12:00
TRX
Ondřej Walter
VINYASA YOGA
Lucie Maxiánová
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Tereza Beránková
FIT BALL
Andrea Kopačková
17:30
18:00
PUMP IT
Petr Kubla
ZUMBA
Ricardo Cadete (ENG)
18:30
19:00
TOTAL BODY WORKOUT
Petr Kubla
PILATES
Kateřina Kordíková
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Pondělí
Úterý
Sál 1 Sál 2
07:00
POWER YOGA
Tereza Beránková
HIIT
Andrea Kocmanová
07:30
08:00
FUNKČNÍ TRÉNINK
Andrea Kocmanová
PILATES
Veronika Motyčková
08:30
09:00
SM-SYSTÉM
Michálková Motyčková
09:30
10:00
BOSU TRAINING
Janetta Kůstková
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Tereza Beránková
10:30
11:00
GRAVID YOGA
Tereza Beránková
LATINO DANCE
Hanser Maria
11:30
12:00
CROSS WORKOUT
Antonín Mocik
VINYASA YOGA
Michal Mach
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
YOGA IN ENGLISH
Pelin Yigitkanli (ENG)
FYZIO FIT
Monika Valdhansová
17:00
17:30
PUMP IT
Yvona Kimmelová
PILATES
Monika Valdhansová
18:00
18:30
TRX
Jan Jiskra
BOSU TRAINING
Janetta Kůstková
19:00
19:30
FLOW YOGA
Pavel Skala
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Úterý
Středa
Sál 1 Sál 2
07:00
VINYASA YOGA
Zuzana Hulínská
07:30
FYZIO FIT
Janetta Kůstková
08:00
TRX
Antonín Mocik
08:30
09:00
ABY ZÁDA ZDRAVÁ BYLA
Sylvie Nikoličová
BODY TRAINING
Dita Punčochářová
09:30
10:00
LIGHT YOGA
Sylvie Nikoličová
10:30
11:00
FUNKČNÍ TRÉNINK
Jana Konečná
11:30
12:00
TRX
Yvona Kimmelová
HATHA YOGA
Pavel Skala
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
INTERVAL. TRÉNINK
Denisa Barešová
ZUMBA
Lucie Adamcová
17:30
18:00
CROSS WORKOUT
Jan Jiskra
POWER YOGA
Lucie Maxiánová
18:30
19:00
KICKBOX
Lucie Maxiánová
PILATES
Kateřina Kordíková
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Středa
Čtvrtek
Sál 1 Sál 2
07:00
VINYASA YOGA
Petr Rybníček
07:30
CORE
Janetta Kůstková
08:00
KONDIČNÍ TRÉNINK
Dan Medynský
08:30
09:00
BODY FORM
Janetta Kůstková
PILATES
Simona Pirklová
09:30
10:00
FYZIO CARE
Tereza Michálková
10:30
11:00
STRONG
Lucie Adamcová
11:30
12:00
FUNKČNÍ TRÉNINK
Ondřej Walter
VINYASA YOGA
Petra Němečková
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
FUNKČNÍ TRÉNINK
Antonín Mocik
FYZIO CARE
Janetta Kůstková
17:30
18:00
LATINO DANCE
Hanser Maria
18:30
BODY TRAINING
Andrea Kopačková
19:00
TRX
Antonín Mocik
19:30
POWER YOGA
Andrea Kopačková
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Čtvrtek
Pátek
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
BODY FORM
Andrea Kopačková
09:30
10:00
VINYASA YOGA
Kateřina Burešová
10:30
11:00
FUNKČNÍ TRÉNINK
Jana Konečná
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
BODY TRAINING
Sylva Přechová
VINYASA YOGA
Petra Němečková
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Pátek
Sobota
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
VINYASA YOGA
Patrik Čikara
09:30
10:00
INTERVAL. TRÉNINK
Denisa Barešová
10:30
11:00
NTC
Denisa Barešová
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Sobota
Neděle
Sál 1 Sál 2
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
VINYASA YOGA
Petra Němečková
09:30
10:00
TOTAL BODY WORKOUT
Ricardo Cadete (ENG)
BODY FORM
Dita Punčochářová
10:30
11:00
LATINO DANCE
Hanser Maria
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
NAAM YOGA
Jitka Brůnová
17:30
18:00
TRX
Antonín Mocik
18:30
19:00
CROSS WORKOUT
Jan Jiskra
YOGA
Pelin Yigitkanli (ENG)
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
Sál 1 Sál 2
Neděle
Lekce zaměřené na formování problematických partií, vhodné i pro začátečníky Lekce Body & Mind zaměřené na střídání napětí a následné uvolnění celého těla především však hlubokých svalů těla
Choreografické a taneční lekce Záskok