Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

venkovní relaxace na slunci

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Relax zóna

Více o Relax zóně

Relax zóna

RECEPČNÍ

Částečný úvazek - dohoda o pracovní činnosti

Do přátelského mladého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici recepční na brigádu jako doplnění hlavních směn (odpolední hodiny, víkendy).  Pouze dlouhodobá spolupráce.

Požadujeme

  • Reprezentativní a profesionální vystupování
  • Praxe na pozici recepční výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (úroveň B2) nutnou podmínkou
  • MS Office - znalost na uživatelské úrovni
  • SŠ (maturita)

Popis pozice

  • Zpřístupnění a uzavírání prostor fitness centra
  • Péče o příchozí klienty - práce s elektronickým systémem, vydávání prádla, atd.
  • Komunikace s klienty - vyřizování požadavků, případně i stížností, poskytování aktuálních informací
  • Kontrola prostor fitness centra a šaten před začátkem provozní doby
  • Výdej a evidence čistého prádla klientům
  • Práce s pokladnou
  • Příležitostná administrativní práce dle potřeby

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 - Michle)
  • Volné využití nabízených služeb - fitness, bazén (mimo pracovní dobu), slevy na doplňkové služby
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Forma spolupráce Dohoda o pracovní činnosti
  • Nástup možný IHNED

V případě, že vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV a fotografii na hr@balanceclub.cz, v předmětu zprávy prosím uveďte "RECEPČNÍ - částečný úvazek".

Budeme se na Vás těšit!

Tým Balance Clubu Brumlovka

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Chci se stát členem klubu