Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

venkovní relaxace na slunci

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Relax zóna

Více o Relax zóně

Relax zóna

PLAVČÍK NA BAZÉNU

Plný úvazek

Do přátelského týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici PLAVČÍK v luxusním nově zrekonstruovaném fitness a wellness Klubu se zodpovědností za plynulý chod wellness oddělení.

Práce na směny. Pouze dlouhodobá spolupráce.

Termín nástupu: říjen 2023.

Náplň práce

  • Dozor plaveckého bazénu.
  • Zajištění plynulého chodu oblasti wellness.
  • Průběžná kontrola a obsluha technologií bazénu a saun, solária a SPA.
  • Obsluha wellness baru.
  • Po proškolení provádění saunových ceremoniálů.
  • Kontrola funkčnosti vybavení a čistoty a hlášení závad.

Požadujeme

  • Kvalifikace Záchranářské minimum - kurz poskytování první pomoci a záchrana tonoucího nebo Plavčík (platná licence).
  • Reprezentativní a profesionální vystupování.
  • Pozitivní, pro-aktivní a pro-klientský přístup.
  • Skvělé organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost spolehlivost, zájem o zdravý životní styl.
  • Potravinářský průkaz.
  • Praxe z wellness zařízení výhodou.
  • Angličtina na komunikativní úrovni, znalost dalších jazyků vítána.
  • Středoškolské nebo vyšší vzdělání (FTVS nebo podobné zaměření výhodou).

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 - Michle).
  • Věrnostní a benefitní program - volné využití nabízených služeb fitness, wellness (mimo pracovní dobu), doplňkových služeb za zvýhodněných podmínek).
  • Kurz první pomoci pro práci plavčíka.
  • Forma spolupráce Hlavní pracovní poměr.

Místo výkonu práce: Vyskočilova 1100/2, Praha 4

Očekávaný termín nástupu: říjen 2023

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV s fotografií na emailovou adresu hr@balanceclub.cz, v předmětu zprávy prosím uveďte „PLAVČÍK – Balance Club Brumlovka“.

 Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Chci se stát členem klubu