Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

venkovní relaxace na slunci

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Relax zóna

Více o Relax zóně

Relax zóna

TRENÉR VE FITNESS

IČO

Do přátelského týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Osobní trenér, spolupráce formou IČO. Pouze dlouhodobá spolupráce s nástupem ihned.

Popis pozice

  • Individuální cvičební plán pro členy Klubu.
  • Směny ve fitku, výpomoc na baru.

Požadujeme

  • Reprezentativní a profesionální vystupování.
  • VŠ vzdělání v oboru (tělovýchova a sport) nebo praxe 5 let.
  • Znalost základů rehabilitačního tréninku.
  • Znalost moderních trendů ve fitness.
  • Vedení plaveckých tréninků výhodou.
  • Nadstandardní klientský přístup a komunikativnost na prvotřídní úrovni.
  • Angličtina na komunikativní úrovni (úroveň B2) nutnou podmínkou – každodenní komunikace.
  • Absolvování fitness kurzů výhodou.

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 - Michle).
  • Věrnostní a benefitní program (volné využití nabízených služeb fitness, wellness (mimo pracovní dobu), doplňkových služeb za zvýhodněných podmínek).
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Forma spolupráce na IČO.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete svoje profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na emailovou adresu hr@balanceclub.cz, v předmětu zprávy prosím uveďte „CV – Trenér“.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Chci se stát členem klubu