Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

venkovní relaxace na slunci

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Relax zóna

Více o Relax zóně

Relax zóna

Wellness Coordinator

Hlavní pracovní poměr

Řadíme se mezi špičku evropských fitness a wellness center. Nedávno jsme naše prostory nově zrekonstruovali. A teď už nám chybíš jen ty - nadšenec s manažerskými zkušenostmi na pozici Wellness Coordinatora, který nám pomůže nastavit a udržet vysokou kvalitu našich služeb a zároveň se nebojí jít příkladem svým lidem a mít i směny v provozu.

Tvou výhodou mohou být zkušenosti z provozních pozic z hotelového, wellness či příbuzného prostředí.

Požadujeme

  • Máš zkušenost s vedením lidí?
  • Baví tě komunikace s klienty a opravdu kvalitní služby?
  • Máš cit pro detail, organizační schopnosti a jsi spolehlivý?
  • Domluvíš se anglicky?
  • Máš platnou licenci plavčíka (Umíme ti pomoci jí doplnit)?
  • Baví tě práce s lidmi?

Popis pozice

  • Kompletní vedení týmu plavčíků a barmanů, koordinace poskytovaných služeb masérů vč. zpracování evidence jejich odměn (cca 30 lidí).
  • Zajištění bezchybného chodu a inovací ve svěřené oblasti.
  • Práce v provozu na fitness a wellness baru.
  • Coaching zaměstnanců v oblasti proklienstkého přístupu a udržování jeho vysokého standardu.
  • Komunikace s klienty (česká i zahraniční klientela), řešení stížností, follow-up pro tým.
  • Průběžná inovace nabízených služeb (včetně implementace a vyhodnocování efektivity), příprava ceníků.
  • Kontrola funkčnosti vybavení a čistoty zařízení a včasné hlášení závad.
  • Objednávání zboží a materiálu do SPA dle odsouhlaseného rozsahu.
  • Organizace závozů, příjem a přeskladňování zboží a jeho inventarizace na měsíční bázi.
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními tak, aby klient vždy obdržel vysokou kvalitu služeb.
  • Podpora GM.

 Nabízíme

  • Velmi příjemné pracovní prostředí.
  • Možnost podílet se na rozvoji nově zrekonstruovaného fitness a wellness clubu.
  • Vlastní seberozvoj.
  • Stabilní pracovní poměr na HPP.
  • Kvalitní věrnostní a benefitní program (volné využití nabízených služeb fitness, wellness mimo pracovní dobu a doplňkových služeb za zvýhodněných podmínek).

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete své profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na email hr@balanceclub.cz.

V předmětu zprávy, prosíme, uveďte „WELLNESS COORDINATOR – Balance Club Brumlovka“.

Těšíme se na Vás!

Tým Balance Clubu Brumlovka

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s.  dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Chci se stát členem klubu