Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

venkovní relaxace na slunci

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Relax zóna

Více o Relax zóně

Relax zóna

RECEPČNÍ

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Do přátelského mladého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Recepční na plný úvazek na dobu neurčitou se směnami pondělí až pátek, která zajistí 5* servis na recepci Klubu. Pouze dlouhodobá spolupráce s nástupem 1.5.2022.

Popis pozice

  • Náplň práce recepční.
  • Zpřístupnění a uzavírání prostor Klubu.
  • Péče o příchozí klienty (check-in/out).
  • Práce s hotovostí a pokladnou.
  • Komunikace s klienty, předání zpětné vazby vedení Klubu.
  • Zajištění plynulého a efektivního chodu recepce.
  • Kontrola funkčnosti vybavení a hlášení závad.

Požadujeme

  • Znalost programu Member Pro výhodou.
  • Reprezentativní a profesionální vystupování.
  • Pozitivní, pro-aktivní a pro-klientský přístup.
  • Skvělé organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost spolehlivost, vstřícné a příjemné vystupování, zájem o zdravý životní styl.
  • Praxe na pozici recepční ve wellness zařízení výhodou.
  • Angličtina na komunikativní úrovni (úroveň B2) nutnou podmínkou.
  • MS Office - znalost na uživatelské úrovni.
  • SŠ (maturita).

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí (pracoviště Praha 4 - Michle).
  • Věrnostní a benefitní program (volné využití nabízených služeb fitness, wellness (mimo pracovní dobu), doplňkových služeb za zvýhodněných podmínek).
  • Odpovídající mzdové ohodnocení.
  • Forma spolupráce Hlavní pracovní poměr.

V případě, že Vás tato pozice zaujala a splňujete-li požadované předpoklady, prosím zašlete své profesní CV, fotografii a stručný motivační dopis na email hr@balanceclub.cz.

V předmětu zprávy, prosíme, uveďte „RECEPČNÍ – Balance Club Brumlovka".

Těšíme se na Vás!

Tým Balance Clubu Brumlovka

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Chci se stát členem klubu